Manager ds. sprzedaży i marketingu

Ogłoszenie nieaktualne

Dodane 12 października 2017

Wymagania:

- Wykształcenie kierunkowe, preferowane wyższe z zakresu ekonomii lub pokrewnych
- Wiedza z zakresu ekonomii, zarządzania i podstaw prawa
- Doświadczenie (najlepiej kilkuletnie) w obszarze sprzedaży, marketingu, public relations itp.
- Kreatywność, nastawienie na realizację  zadań i osiąganie wyników
- Zdolność efektywnego organizowania pracy własnej
- Znajomość technologii internetowych i trendów panujących obecnie w marketingu internetowym
- Umiejętność wyszukiwania okazji biznesowych

Obowiązki:

- Współpraca z księgowością w zakresie bieżącej obsługi księgowo- kadrowej
- Fakturowanie oraz kontrola obiegu dokumentacji handlowej
- Budowanie i utrzymywanie długofalowych relacji biznesowych z klientami, przygotowywanie ofert cenowych
- Rozwój podległego rynku sprzedaży i umacnianie pozycji handlowej firmy
- Aktywny współudział w kreowaniu produktów firmy, wdrażanie strategii sprzedażowej, wizerunkowej i marketingowej na najbliższe lata
- Negocjowanie warunków sprzedaży i zawieranie umów
- Współpraca z działem graficznym przy pracach związanych z tworzeniem materiałów marketingowych

Oferujemy:
- Zatrudnienie na pełen etat w oparciu o umowę o pracę
- Korzystne warunki finansowe
- Niezbędne narzędzia pracy
- Możliwość rozwoju, szkolenia oraz podnoszenie kwalifikacji

Wszystkich zainteresowanych prosimy o nadsyłanie aplikacji
Vena Cosmetics

Wymiar pracy
Cały etat
Więcej parametrów
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Administracja,
Zarządzanie projektami
Poziom stanowiska
Kierownik,
Specjalista
Stacjonarna
  • Numer ogłoszenia: 60848125
  • Data wyróżnienia: 12 października 2017
  • Data wprowadzenia: 12 października 2017
  • Aktualizacja: 16 października 2017
  • Wyświetleń: 352
  • Wyświetleń na liście: 6 211