Manicurzystka / Stylistka Paznokci

Ogłoszenie nieaktualne

Jestem
Firmą
Wymiar pracy
Pełny etat,
Część etatu
Rodzaj umowy
Umowa o pracę,
Umowa zlecenie
Branża / kategoria
Naprawa / Serwis / Usługi,
Kosmetyka / Fryzjerstwo
Poziom stanowiska
Pracownik fizyczny
Charakter pracy
Stacjonarna

Aktualizacja: 2 miesiące temu

Szukamy osoby doświadczonej na stanowisko manicurzystki (manicure hybrydowy/żel/tytanowy/zwykły/pedicure).

Mamy dobrze prosperujący salon na ulicy piekarniczej w Gdańsku - morena, wiele stałych klientów którzy czekają na manicurzystke. Chcemy pomóc ci się rozwijać, abyś dobrze zarabiał/a i miał/a dobry klimat w pracy, oraz nowych stałych klientów.

Zapraszamy do kontaktu pod numer: [ukryte]
Informacje o firmie
Nasza firma znajduje się na ulicy Piekarniczej 40, jesteśmy dobrze prosperującą firmą fryzjersko - kosmetyczną, mamy dużo stałych klientów, wiele udogodnień w pracy, oraz staramy się iść z duchem czasu i z rozwijającą się technologią, dlatego też w naszym salonie używamy najnowszych aplikacji do zarządzania klientami, naszym grafikiem, oraz działamy aktywnie w social mediach.
 

Prosimy o dodanie klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).
zobacz klauzulę
  • Numer ogłoszenia: 64534553
  • Data wyróżnienia: 19.10.2021
  • Data wprowadzenia: 19.10.2021
  • Aktualizacja: 19.10.2021