Manicurzystka/ Stylistka paznokci/kosmetyczka

Wymiar pracy
Pełny etat,
Część etatu
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Uroda / Rekreacja
Poziom stanowiska
Pracownik fizyczny,
Specjalista
Stacjonarna

Aktualizacja: 7 miesięcy temu | Nr ref: 1/2019

Luxis Gabinet Kosmetologii Estetycznej,
poszukujemy do Naszego zespołu kolejnej pozytywnej, komunikatywnej, kulturalnej osoby na stanowisko Manicurzystki/ stylistki paznokci/kosmetyczki

Wymagania;.
  • Umiejętność wykonywania zabiegów pielęgnacyjnych dłoni, manicure hybrydowy, klasyczny, gelowy. Zdobienie.
  • Umiejętność wykonywania zabiegów pedicure kosmetyczny
  • Umiejętność wykonywania podstawowych zabiegów kosmetycznych
  • Dyspozycyjność
  • Miła aparycja
  • Wykształcenie kierunkowe mile widziane

Obowiązki;
  • Bieżąca obsługa klienta na najwyższym poziomie
  • Wykonywanie zabiegów pielęgnacyjnych dłoni, stóp,
  • Dbanie o porządek w miejscu pracy.

Oferujemy;
  • Umowę o pracę,
  • Indywidualnie ustalany czas pracy / etat/pól etatu/.
  • Pracę w przyjaznej atmosferze.
  • Szkolenia.
  • Motywacyjny system wynagrodzenia

CV ze zdjęciem proszę wysłać na maila g...@luxis.pl Wyświetl e-mail

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).
zobacz klauzule
  • Numer ogłoszenia: 62291300
  • Data wyróżnienia: 15 marca 2019
  • Data wprowadzenia: 18 lutego 2019
  • Aktualizacja: 16 marca 2019
  • Wyświetleń: 489
  • Wyświetleń na liście: 44 214