Market Budowlany - Handlowiec / Doradca Klienta

Ogłoszenie nieaktualne

Jestem
Firmą
Wymiar pracy
Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Obsługa klienta,
Przedstawiciel handlowy,
Sprzedaż detaliczna
Poziom stanowiska
Specjalista
Stacjonarna

Aktualizacja: 4 miesiące temu

Twój zakres obowiązków
  • Zapewnienie profesjonalnej obsługi Klientów,
  • Doradztwo w zakresie sprzedawanych towarów,
  • Utrzymanie relacji handlowych z aktualnymi klientami firmy – możliwość budowania własnego portfela Klientów,
  • Podejmowanie działań sprzedażowych mających na celu pozyskiwanie nowych Klientów,
  • Dbanie o estetykę ekspozycji sklepowych.
Nasze wymagania
  • Komunikatywność i odpowiedzialność,
  • Zaangażowanie i posiadanie własnej inicjatywy,
  • Umiejętność pracy w zespole,
  • Doświadczenie zawodowe w branży na podobnym stanowisku minimum rok.
To oferujemy
  • Zatrudnienie w oparciu umowę o pracę,
  • Interesującą i odpowiedzialną pracę w firmie z wieloletnią tradycją,
  • Konkurencyjne wynagrodzenie plus dodatki za zaangażowanie,
  • Możliwości rozwoju zawodowego – realna możliwość awansu, szkolenia produktowe prowadzone przez dostawców,
  • Szkolenia stanowiskowe, pomocną dłoń na starcie,
  • Świadczenia pozapłacowe (m.in. karta multisport, prywatna opieka medyczna).
  • Dogodną lokalizację - w pobliżu komunikacji miejskiej
Benefity
  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
Informacje o firmie
Nasza historia sięga 1946 roku, a dziś jesteśmy klasyfikowani jako jedna z największych firm województwa pomorskiego. Główną działalnością firmy jest handel hurtowy oraz detaliczny wyrobami hutniczymi, metalowymi, materiałami budowlanymi, wykończeniowymi oraz wszystkim dla majsterkowicza.

Firma była wielokrotnie nominowana do nagrody "Gazele Biznesu" oraz otrzymała certyfikat "Złoty Płatnik".

Sprzedaż prowadzimy w 5 oddziałach, a nasz zespół to 180 osób.

zobacz klauzulę
  • Numer ogłoszenia: 64666997
  • Data wyróżnienia: 02.02.2022
  • Data wprowadzenia: 17.01.2022
  • Aktualizacja: 02.02.2022