Marketing Specialist

Ogłoszenie nieaktualne

Jestem
Firmą
Wymiar pracy
Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa zlecenie,
Kontrakt
Branża / kategoria
Marketing,
Copywriting,
Media społecznościowe
Poziom stanowiska
Specjalista,
Pracownik umysłowy
Stacjonarna

Aktualizacja: 3 miesiące temu

Twój zakres obowiązków

W Gonito będziesz odpowiedzialny za udział w kreowaniu oraz realizacji strategii marketingowej firmy.
Twoje główne zadania to między innymi udział w:
  • budowaniu rozpoznawalności marki Gonito na rynku krajowym i zagranicznym;
  • planowaniu i wdrażaniu strategii marketingowej;
  • tworzeniu i realizacji kampanii marketingowymi;
  • współpracy z dostawcami zewnętrznych usług (SEO, SEM, Studio Graficzne, Webmaster etc.)
  • dbaniu o wizerunek firmy (strona www, social media)
  • organizacji webinarów i eventów marketingowych
Wymagania:
  • ok. 2-letnie doświadczenie w obszarze marketingu;
  • znajomość języka angielskiego, umożliwiająca swobodną komunikację;
  • biegła znajomość obsługi komputera (MS Office, systemy CRM);
  • zainteresowanie aktualnymi trendami i narzędziami marketingowymi;
  • umiejętność dobrej organizacji własnej pracy
Mile widziane:
  • znajomość zagadnień związanych z branżą e-commerce oraz marketplace;
Oferujemy:
  • możliwość rozwoju zawodowego i osiągania ambitnych celów;
  • elastyczne formy zatrudnienia: w oparciu o kontrakt B2B lub Umowę Zlecenie;
  • przyjazną atmosferę pracy, ambitny i zaangażowany zespół;
  • ruchome godziny rozpoczynania pracy: u nas nie ma "spóźnień".
  • nowocześnie wyposażone biuro (Gdynia, Redłowo).

Informacje o firmie
Gonito to nowoczesna, dynamicznie rozwijająca się Firma. Od ponad pięciu lat aktywnie działamy w branży e-commerce, pośrednicząc w sprzedaży na największej platformie sprzedażowej w Europie. Gonito jako pierwsza polska firma została certyfikowanym dostawcą usług w sieci Amazon Service Provider Network (Amazon SPN) i jako lider na rynku cieszy się dużą rozpoznawalnością w branży. W związku z rosnącym zainteresowaniem naszymi usługami w Polsce i Europie oraz dynamicznym rozwojem, poszerzamy nasz już ponad 150-osobowy Zespół i zapraszamy do niego również Ciebie!

zobacz klauzulę
  • Numer ogłoszenia: 64997975
  • Data wyróżnienia: 20.09.2022
  • Data wprowadzenia: 09.09.2022
  • Aktualizacja: 14.09.2022