Masażysta/Fizjoterapeuta

Ogłoszenie nieaktualne

Masażysta/Fizjoterapeuta

Jestem
Firmą
Wymiar pracy
Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę,
Umowa zlecenie,
Kontrakt B2B
Branża / kategoria
Hotelarstwo,
Uroda / Rekreacja
Poziom stanowiska
Specjalista
Charakter pracy
Stacjonarna
Książeczka sanepidowska
Tak

Thera Wellness zlokalizowana w Hotelu Radisson Blu Sopot to wyjątkowy koncept SPA. Architektura obiektu, połączona z jego wyjątkowym położeniem, doskonale sprzyja regeneracji, a także daje impuls dla rozwijania całorocznej oferty kulturowej czy prozdrowotnej dedykowanej mieszkańcom Trójmiasta.
Do dyspozycji Gości oddaje 12 nowoczesnych gabinetów zabiegowych, strefę beauty bar, Joga House, wyjątkowy 25 metrowy basen pływacki, saunarium, siłownię oraz ogród słoneczny. Ofertę uzupełnia restauracja ze śródziemnomorskim menu, szerokim wyborem win z własnej winnicy w Dolinie Rodanu oraz lokalnie ważonym piwem. Oferta SPA obejmuje zabiegi naturalne, masaże, zabiegi wykonywane nowoczesnymi technologiami przynoszące doskonałe efekty terapeutyczne.

Do naszego zespołu poszukujemy osoby na stanowisko:
MASAŻYSTA / FIZJOTERAPEUTA
Miejsce pracy: Sopot

ZAKRES OBOWIĄZKÓW
 • Wykonywanie masaży oraz zabiegów pielęgnacyjnych zgodnie ze standardami SPA
 • Prowadzenie dokumentacji zabiegowej
 • Udzielanie porad w zakresie świadczonych usług oraz oferty produktów detalicznych
 • Aktywna sprzedaż usług i kosmetyków detalicznych
 • Dbanie o gabinety zabiegowe oraz o wspólną przestrzeń SPA&Wellness
 • Współpraca z innymi działami hotelu oraz działami SPA
NASZE OCZEKIWANIA
 • Minimalne wykształcenie kierunkowe technik masażysta lub wyższe
 • Minimalne 2-letnie doświadczenie 
 • Umiejętność wykonywania zabiegów SPA, masaży MTG, masaży leczniczych, relaksacyjnych
 • Komunikatywna znajomość języka angielskiego
 • Dyspozycyjność również w weekendy oraz święta
 • Wysoka kultura osobista, umiejętność pracy w zespole
 • Samodzielność i umiejętność organizacji pracy własnej
CO OFERUJEMY
 • Zatrudnienie w pełnym wymiarze godzin lub w części etatu zależnie od preferencji kandydata
 • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę lub innej preferowanej przez kandydata
 • Pracę w nowoczesnych i ergonomicznych wnętrzach SPA
 • Regularne szkolenia i możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych
 • Pracę w zespole profesjonalistów i pasjonatów branży SPA&Wellness
 • Dodatkowe benefity w postaci posiłków pracowniczych, Karty Multisport, pakietów zniżek i benefitów w sieci
Operatorem obiektu jest należąca do Grupy Kapitałowej Hossa , spółka Hossa.biz będąca zarządcą i administratorem nieruchomości biurowych, hotelowych i usługowych z uwzględnieniem prowadzenia kompleksowej obsługi, wynajmu oraz sprzedaży nieruchomości komercyjnych.

Zapraszamy do wysłania CV na adres: [ukryte]
z dopiskiem MASAŻYSTA / FIZJOTERAPEUTA
Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
 

Prosimy o dodanie klauzuli:

Uprzejmie informujemy, że Administratorem Państwa danych osobowych jest Hossa.biz Sp. z o.o. w Gdańsku 80-280, ul. C. K. Norwida 1, (e-mail: rekrutacja@hossabiz.pl), a także GI Hossa S.A. w Gdyni, Garnizon Sp. z o.o. w Gdańsku, Gdynia 8 Sp. z o.o. w Gdańsku, OCTO Hotels Sp. z o.o. w Gdańsku, PONT OUEST spółka akcyjna uproszczona (SAS) w Apt, Chateau Isolette spółka akcyjna uproszczona (SAS); (Spółki Grupy Hossa). Kontakt do Inspektora Danych Osobowych w Hossa.biz Sp. z o.o. e-mail: IOD@hossabiz.pl.
2. Przekazanie danych oraz wyrażenie zgody jest dobrowolne, lecz niezbędne dla uczestnictwa w procesie rekrutacji. Aplikując zgadza się Pani/Pan na przetwarzanie przez Hossa.biz Sp. z o.o. Pańskich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym a także na przekazanie tych danych Spółkom Grupy Hossa w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu oraz potwierdza Pani/Pan, że został/a poinformowany/a: o przysługujących Pani/Panu prawach, o danych Administratora oraz Inspektora Ochrony Danych, o dobrowolności swojej zgody i możliwości jej cofnięcia w każdym czasie, o okresie przetwarzania Pani/Pana danych oraz celu ich przetwarzania - zgodnie z niniejszą klauzulą informacyjną.
3. Jeżeli chcecie Państwo uczestniczyć także w przyszłych rekrutacjach przeprowadzanych w ramach Spółek Grupy Hossa, prosimy o umieszczenie w dokumentach aplikacyjnych (CV i list motywacyjny) następującego oświadczenia:
Oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przekazanych przeze mnie w dokumentach aplikacyjnych przez Hossa.biz, a także przekazanie tych danych Spółkom Grupy Hossa w celu realizacji przyszłych procesów rekrutacyjnych i oświadczam, że zostałem poinformowany także o okresie przetwarzania moich danych na potrzeby przyszłych procesów rekrutacyjnych w ramach Spółek Grupy Hossa.
4. Podstawą przetwarzania danych obejmujących imię, nazwisko, datę urodzenia, dane kontaktowe, wykształcenie, kwalifikacje zawodowe i przebieg zatrudnienia jest art. 221 Kodeksu Pracy. Podstawą przetwarzania pozostałych przekazanych przez Państwa danych jest wyrażona zgoda. Przekazanie danych oraz wyrażenie zgody jest dobrowolne, lecz niezbędne dla uczestnictwa w procesie rekrutacji.
5. W związku z bieżącą rekrutacją, Państwa dane osobowe będą przetwarzane przez okres do 6 miesięcy od daty zamieszczenia ogłoszenia. W przypadku wyrażenia dodatkowej zgody także przez okres przyszłych rekrutacji, nie dłużej niż przez 1 rok od daty zamieszczenia ogłoszenia.
6. W związku z przekazaniem Spółkom Grupy Hossa danych osobowych będą przysługiwać Pani/Panu następujące uprawnienia: prawo dostępu do treści swoich danych, prawo do żądania sprostowania danych, ich usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawa do przenoszenia danych, prawo do wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody na przetwarzanie danych. Państwa uprawnienia opisane wyżej będą mogli państwo realizować poprzez składanie stosownych oświadczeń na adres e-mail rekrutacja@hossabiz.pl. W przypadku uznania, że Państwa dane są przetwarzane niezgodnie z prawem, przysługuje Państwu prawo do wniesienia skargi do właściwego organu (Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych). Państwa dane nie będą podlegały zautomatyzowanej analizie w procesie podejmowania decyzji rekrutacyjnych. Ponadto Państwa dane nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy ani organizacjom międzynarodowym.
zobacz klauzulę
 • Numer ogłoszenia: 65275974
 • Data wyróżnienia: 24.10.2023
 • Data wprowadzenia: 06.04.2023
 • Aktualizacja: 03.10.2023
Wróć do góry