Masażysta/Masażystka - Terapeuta SPA

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę,
Umowa zlecenie
Branża / kategoria
Hotelarstwo
Poziom stanowiska
Specjalista,
Pracownik fizyczny
Stacjonarna
Wymagane doświadczenie
Tak

 MERA SPA powiększa zespół! Największe na pomorzu Spa w Hotelu międzynarodowej marki: Sopot Marriott Resort & Spa poszukuje osób, które będą tworzyć i kontynuować sukces tego wspaniałego miejsca. Unikalne położenie w Sopocie tuż przy plaży, strefa SPA & Wellness z 34 pokojami zabiegowymi, 4 basenami (w tym jeden na hotelowym dachu), doskonały zespół Terapeutów Spa  gwarantują ciekawe  i komfortowe warunki pracy.

MASAŻYSTKA/MASAŻYSTA - Terapeuta SPA
Opis stanowiska:
Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za opiekę nad Gośćmi SPA z zachowaniem najwyższych standardów obsługi, w tym za wykonywanie różnego rodzaju masaży oraz zabiegów pielęgnacyjnych na ciało.

Oferujemy:
  • cykl szkoleń z zakresu zabiegów pielęgnacyjnych, masaży i obsługi gości Spa,
  • możliwość zdobycia doświadczenia w prestiżowym obiekcie hotelowym,
  • miłą atmosferę pracy w zespole profesjonalistów,
  • kartę MultiSport, ubezpieczenie grupowe na życie, pakiety ubezpieczeń medycznych,
  • preferencyjne stawki pracownicze na pobyty w hotelach sieci Marriott na całym świecie,
Wymagania:
  • wykształcenie min. średnie (preferowane wyższe, fizjoterapia bądź pokrewne),
  • umiejętność wykonywania minimum masażu klasycznego, relaksacyjnego, gorącymi kamieniami, modelującego,
  • doświadczenie w wykonywaniu zabiegów pielęgnacyjnych na ciało oraz twarz będzie dużym atutem,
  • pogodna i otwarta osobowość,
  • dobra znajomość języka angielskiego
  • głębokie rozumienie tematyki wellness i holistycznego podejścia do pielęgnacji,
  • umiejętność doskonałej organizacji pracy,
  • świadomość konieczności zachowywania najwyższych standardów pielęgnacji oraz zachowania czystości,
  • chęć rozwoju i zaangażowanie w wykonywaną pracę
Aplikacje prosimy wysyłać mailem na adres: [ukryte]
Dziękujemy za zainteresowanie pracą w MERA SPA. Informujemy, że skontaktujemy się z tylko z wybranymi osobami.