Mechanik / Elektromechanik

Ogłoszenie nieaktualne

Wymiar pracy
Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę,
Kontrakt,
Umowa zlecenie
Branża / kategoria
Naprawa / Serwis / Usługi
Poziom stanowiska
Pracownik fizyczny
Charakter pracy
Stacjonarna

Aktualizacja: 5 miesięcy temu

Mechanik / Elektromechanik

Do naszego warsztatu w Gdańsku szukamy osoby, która będzie odpowiedzialna za naprawy i przeglądy samochodów.  W tej roli najlepiej sprawdzi się ktoś umiejący dbać o szczegóły, precyzyjny i systematyczny.

Niezbędne jest posiadanie prawa jazdy i doświadczenie na tym stanowisku. Praca odbywa się również w część sobót.

Stawiamy na pracę zespołową, więc wybierzemy osobę, która komunikuje się w sposób otwarty i przywiązuję wagę do dobrych relacji w zespole. 

Jeśli czujesz, że to praca dla Ciebie, przyślij CV na adres [ukryte] , pamiętając, aby w tytule wpisać nazwę stanowiska.
Informacje o firmie
Honda Gdańsk (P.M. Auto Gdańsk Sp. z o.o.) od 1991 roku jest Autoryzowanym Dealer Honda w Gdańsk w zakresie sprzedaży samochodu, części oraz napraw gwarancyjnych i pogwarancyjnych. Od lipca 2019 znajdujemy się w nowej lokalizacji przy ul. Jabłoniowej 54A w Gdańsku, w nowo wybudowanym nowoczesnych obiekcie.

www.hondagdansk.pl

Prosimy o dodanie klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).
zobacz klauzulę
  • Numer ogłoszenia: 63596619
  • Data wyróżnienia: 22 stycznia 2021
  • Data wprowadzenia: 23 lipca 2020
  • Aktualizacja: 22 stycznia 2021
  • Wyświetleń: 3 071
  • Wyświetleń na liście: 172 096