Mechanik Maszyn Budowlanych Lekkich

Wymiar pracy
Pełny etat
Wynagrodzenie brutto (od)
4 000
Wynagrodzenie brutto (do)
5 500
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Naprawa / serwis / usługi
Poziom stanowiska
Specjalista
Stacjonarna

Aktualizacja: 13 godzin temu

Dla rzetelnej firmy z branży maszyn budowlanych poszukujemy kandydata na stanowiskoMechanik Maszyn Budowlanych – Gdańsk

Zakres obowiązków:
  • Naprawa maszyn budowlanych lekkich w trybie serwisu stacjonarnego,
  • Diagnozowanie usterek mechanicznych, hydraulicznych, elektrycznych, silników wysokoprężnych,
  • Utrzymanie porządku na stanowisku pracy,
  • Dbałość o powierzone mienie i wizerunek firmy.
 Wymagania:
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku w branży budowlanej – mile widziane
  • Znajomość zagadnień z zakresu mechaniki, hydrauliki siłowej, elektryki.
  • Umiejętność korzystania z dokumentacji technicznej.
  • Prawo jazdy kategorii B.
 Oferujemy:
  • Atrakcyjne wynagrodzenie.
  • Ciekawą pracę w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę.
  • Wewnętrzne szkolenia branżowe.
  • Benefity firmowe: min. prywatna opieka medyczna
  • Atmosferę opartą na współpracy oraz indywidualne podejście do pracownika

Osoby zainteresowane powyższą propozycją uprzejmie prosimy o aplikowanie oraz dodanie do CV poniższej klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez administratora danych LemonHR z siedzibą w Gdańsku, ul. Posejdona 25, zarejestrowana jako Agencja Zatrudnienia pod numerem 13279, w celu przeprowadzenia procedury tej rekrutacji. Podaję swoje dane osobowe dobrowolnie i oświadczam, że są one zgodne z prawdą. Jestem świadomy/-a prawa dostępu do treści swoich danych i prawie ich poprawiania

zobacz klauzulę
Ogłoszenie standardowe
502452... Zadzwoń
k...@lkk.pl Wyświetl e-mail
LEMONHR
Adres
Gdańsk Matarnia - Rębiechowo
Budowlanych
Ważne jeszcze 6 dni (do 29.10.2020)
obserwuj to ogłoszenie
  • Numer ogłoszenia: 63826914
  • Data wyróżnienia: 22 października 2020
  • Data wprowadzenia: 15 października 2020
  • Aktualizacja: 16 października 2020
  • Wyświetleń: 136
  • Wyświetleń na liście: 4 341
Wydrukuj to ogłoszenie
Poleć znajomemu
Podziel się na Facebooku
Zadzwoń SMS