Mechanik maszyn i urządzeń

Pełny etat
Wynagrodzenie brutto
4000 - 6900
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Utrzymanie ruchu
Poziom stanowiska
Specjalista,
Pracownik fizyczny
Stacjonarna

 OPIS STANOWISKA
  • Montaż  demontaż mechaniczny  maszyn i urządzeń
  • analiza uszkodzeń
  • prace ślusarskie na warsztacie
  • naprawa zespołów mechanicznych, hydraulicznych
WYMAGANIA
  • Doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku lub gotowości do nauki,
  • Prawa jazdy kategorii B,),
  • Umiejętności analizowania zagadnień technicznych,
  • Umiejętności czytania rysunków technicznych, w tym związanych z pneumatyką i hydrauliką siłową mile widziana
  • Znajomości zagadnień z zakresu mechaniki ogólnej i precyzyjnej,
  • Doświadczenia w pracach ślusarsko-mechanicznych, doświadczenia w posługiwaniu się elektronarzędziami
  • Umiejętności oraz uprawnienia spawalnicze mile widziane
  • Doświadczenia w pracy wymagającej przestrzegania odpowiednich standardów i przepisów BHP,
OFERUJEMY
  • Pracę w młodym zespole,
  • Udział w realizacji zróżnicowanych projektów, w budowie nowych maszyn i urządzeń,
  • Możliwość wdrażania własnych kreatywnych pomysłów i rozwiązań,
  • Możliwość rozwoju zawodowego i poszerzania wiedzy z zakresu mechaniki i automatyki przemysłowej,
  • Elastyczne godziny pracy,
  • Umowę o prace i wynagrodzenie adekwatne do umiejętności.

Aktualizacja: 01.08.2023