Mechanik

Wymiar pracy
Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Naprawa / serwis / usługi
Poziom stanowiska
Specjalista
Stacjonarna

Aktualizacja: 2 miesiące temu | Nr ref: 2/11/S/2020

ASO Margo Sp.j., to firma z ponad 20 letnią historią na trójmiejskim rynku motoryzacyjnym. W ramach podstawowej działalności świadczymy w formule stacji autoryzowanej usługi, stacji kontroli pojazdów, naprawy i obsługi samochodów osobowych i dostawczych. Naszą specjalizacją jest obsługa samochodów Hyundai, Isuzu.

W związku z dynamicznym rozwojem firmy aktualnie poszukujemy osoby do pracy w nowoczesnej stacji serwisowej i Stacji Kontroli Pojazdów na stanowisko

Mechanik samochodowy
Miejsce pracy: Gdańsk

Zakres obowiązków:
  • diagnoza i naprawa pojazdów serwisowych
  • wykonanie przeglądów rejestracyjnych
  • współpraca z działem obsługi klienta w zakresie realizacji zlecenia
  • wypełnianie niezbędnych formularzy serwisowych
Wymagania:
  • doświadczenie w zawodzie mechanika
  • znajomości technologii napraw pojazdów samochodowych
  • prawo jazdy kat.B
  • znajomość procedur i standardów stacji serwisowej będzie dodatkowym atuatem
Oferujemy:
  • wynagrodzenie adekwatne do zaangażowania i osiąganych wyników
  • zatrudnienie w firmie o ustabilizowanej pozycji rynkowej
  • pracę w młodym dynamicznym zespole
  • pakiet szkoleń z zakresu mechaniki, technologii napraw
  • wdrożenie
  • umowę o pracę.
  • opiekę medyczną
Oferty zawierające list motywacyjny i CV ze zdjęciem prosimy przesyłać w ciągu 14 dni od daty ukazania się ogłoszenia na adres:

[ukryte]

Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane oferty.

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).
    zobacz klauzulę
    • Numer ogłoszenia: 61257024
    • Data wyróżnienia: 3 grudnia 2020
    • Data wprowadzenia: 22 lutego 2018
    • Aktualizacja: 20 listopada 2020
    • Wyświetleń: 2 203
    • Wyświetleń na liście: 128 456