Mechanik Precyzyjny (praca na stolarni)

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Monterzy, serwisanci,
Pracownicy produkcji,
Produkcja
Poziom stanowiska
Pracownik fizyczny
Stacjonarna

Nr ref: 72/2022

Podstawowe informacje

  • Miejsce pracy: Gdynia
  • Rodzaj umowy: Umowa o pracę
  • Godziny pracy: Praca zmianowa

Twój zakres obowiązków

  • wykonywanie oprzyrządowania drewnianego do produkcji rigid box
  • wsparcie przy produkcji drewnianych puzzli
  • prace stolarskie
  • dbanie o precyzję oraz wysoką jakość wykonywanych elementów

Nasze wymagania

  • doświadczenie w pracach stolarskich
  • umiejętność obsługi maszyn stolarskich
  • zmysł techniczny i zdolność do wykonywania manualnych prac
  • cierpliwość, zaangażowanie oraz umiejętność pracy zespołowej
  • gotowość do pracy zmianowej

To oferujemy

  • stabilne warunki zatrudnienia w lokalnej firmie produkcyjnej
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na pełny etat
  • pracę w nowoczesnym i stale rozwijanym parku maszynowym
  • dbałość o bezpieczne środowisko pracy

Kim jesteśmy?

Trefl SA to dynamicznie rozwijająca się rodzinna firma, obecna na rynku od 1985 roku. Tworzymy z myślą o Dzieciach i Ich Rodzicach. Chcemy, by nasze ciekawe i bezpieczne zabawki dostarczały pomysłów na poznawanie świata, kształtowanie pozytywnych postaw oraz wspólne spędzanie czasu. Każdego dnia ponad 700 pracowników przyczynia się do rozwoju naszego przedsiębiorstwa. Za sukcesem firmy Trefl stoją ludzie. Pracownicy pełni pasji, zaangażowania, nastawieni na realizację celów, wychodzący z inicjatywą. Właśnie tych cech poszukujemy również u Kandydatów naszych przyszłych pracowników.

KONTAKT DO REKRUTERA
Natalia Kazanowska
HR Biznes Partner
nr tel.: 58 6667264

Aktualizacja: 07.07.2023