Mechanik Samochodowy / Elektromechanik Samochodowy

powrót do listy

Ogłoszenie nieaktualne

Wymiar pracy
Pełny etat
Wynagrodzenie brutto (od)
3 500
Wynagrodzenie brutto (do)
5 500
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Naprawa / Serwis / Usługi,
Elektronika / Elektryka,
Motoryzacja
Poziom stanowiska
Specjalista
Charakter pracy
Stacjonarna

Aktualizacja: 6 miesięcy temu | Nr ref: MS/09/19

Zapraszam osoby zainteresowane podjęciem zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę w pełnym wymiarze godzin w Gdańsku na stanowisku MECHANIKA SAMOCHODOWEGO lub ELEKTROMECHANIKA SAMOCHODOWEGO.
 
Poszukujemy osoby odpowiedzialnej i zaangażowanej w realizację powierzonych zadań z minimalnym doświadczeniem w branży, ze znajomością mechaniki pojazdowej.
 
W zależności od tego, jak wysokie umiejętności posiadasz, możesz zdobyć wynagrodzenie na poziomie od 3 500 zł do 5 500 zł brutto – o rzeczywistych zarobkach porozmawiamy bezpośrednio.
 
Zachęcony powyższą ofertą?
– Świetnie!
– Skontaktuj się ze mną, a przedstawię szczegóły.
 
Wystarczy, że prześlesz CV klikając w poniższy przycisk 'APLIKUJ' lub napiszesz wiadomość na adres e-mail: [ukryte] , gdzie umieścisz krótką informację dotyczącą swojej osoby – ODDZWONIĘ!
 
 
 
Administratorem danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych jest Progres Sp. z o.o. z siedzibą przy al. Grunwaldzkiej 411, 80-309 Gdańsk, e-mail: [ukryte]  (zwana dalej Spółką). Spółka powołała Inspektora Ochrony Danych – dane kontaktowe: adres korespondencyjny: al. Grunwaldzka 411, 80 – 309 Gdańsk, e-mail: [ukryte] . Dane osobowe będą przetwarzane w związku z prowadzeniem bieżącej, a po wyrażeniu zgody przyszłych rekrutacji na podstawie art.6 ust 1 pkt a, a w zakresie wizerunku – art. 9 ust. 1 pkt. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO). Dane osobowe będą przechowywane do czasu cofnięcia zgody kandydata na przetwarzanie jego danych w tych celach, ale w przypadku rekrutacji nie dłużej niż 2 lata. Dane osobowe mogą być ujawnione pracownikom lub współpracownikom Spółki, jak też podmiotom udzielającym wsparcia Spółce na zasadzie zleconych usług i zgodnie z zawartymi umowami powierzenia oraz podmiotom uprawnionym na podstawie przepisów prawa. Każda osoba posiada prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych lub do wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania. Osoba, której dane dotyczą, ma prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, gdy uzna, iż przetwarzanie jej danych osobowych narusza przepisy RODO. Podanie danych w zakresie wskazanym w dokumentach aplikacyjnych jest dobrowolne, ale niezbędne w celu uczestnictwa w procesach rekrutacyjnych.

Prosimy o dodanie klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).
zobacz klauzule
  • Numer ogłoszenia: 62802911
  • Data wyróżnienia: 3 września 2019
  • Data wprowadzenia: 20 sierpnia 2019
  • Aktualizacja: 20 sierpnia 2019
  • Wyświetleń: 481
  • Wyświetleń na liście: 26 166