Mechanik Samochodowy

Ogłoszenie nieaktualne

Jestem
Firmą
Wymiar pracy
Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Naprawa / Serwis / Usługi
Poziom stanowiska
Pracownik fizyczny
Stacjonarna

Aktualizacja: 1 miesiąc temu

Wymagania:
  • Doświadczenie w pracy na stanowisku mechanika samochodowego
  • Bardzo dobra znajomość zagadnień mechaniki samochodowej
  • Umiejętność samodzielnej diagnozy i rozwiązywania problemów z zakresu naprawy pojazdów samochodowych
  • Dobra organizacja pracy
  • Dbałość o powierzone narzędzia
  • Dokładność
  • Prawo jazdy kat. B
Obowiązki:
  • Kompleksowa diagnostyka usterek pojazdów
  • Samodzielna, sprawna i rzetelna naprawa pojazdów
  • Dbanie o swoje stanowisko pracy - czystość, porządek
  • Utrzymanie powierzonego mienia w pełnej sprawności
Oferujemy:
  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia
  • Dużą samodzielność
  • Niezbędne narzędzia do pracy
  • Szkolenia produktowe oraz możliwość rozwoju zawodowego
  • Pracę w doświadczonym zespole

zobacz klauzulę
  • Numer ogłoszenia: 63141188
  • Data wyróżnienia: 02.11.2021
  • Data wprowadzenia: 02.01.2020
  • Aktualizacja: 15.10.2021