Ogłoszenie nieaktualne

Mechanik samochodowy

Jestem
Firmą
Wymiar pracy
Pełny etat
Wynagrodzenie brutto
5000 - 8000
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Naprawa / Serwis / Usługi
Poziom stanowiska
Specjalista
Charakter pracy
Stacjonarna
Wymagane doświadczenie
Tak

Dynamicznie rozwijający się serwis samochodowy - poszukuje pracownika Mechanika Serwisowego. Oferta pracy zarówno dla kobiet jak i mężczyzn. Wymagane doświadczenie w motoryzacji i chęć rozwijania nowoczesnej diagnostyki samochodowej. Znajomość diagnozowania samochodów za pomocą standardu Pass Thru. Wysoki stopień informatyzacji firmy oraz ukierunkowanie na wdrażanie nowinek technicznych. Rozwojowe projekty, elastyczne godziny pracy, dobry socjal, miła atmosfera, czysto, pełna transparentność w zarobkach i zleceniach, terminowe wypłaty, dobrze skomunikowany zakład (blisko przystanek autobusowy linii R oraz J), szeroki wachlarz usług, Szkolenia i możliwość ciągłego rozwoju. Ciekawa, nietuzinkowa praca. Preferowany kontakt telefoniczny oraz staż stacjonarny w firmie w celu zapoznania się zarówno z obowiązkami jak i załogą serwisu.
Informacje o firmie
"Służymy swoim doświadczeniem, wiedzą i pomocą w zakresie: - mechanika samochodowa - rozrząd wymiana - geometria 3D - okresowa obsługa / przeglądy - dynamiczna wymiana oleju w automatycznych skrzyniach biegów - lakiernia - wulkanizacja - TPMS czujniki ciśnienia - serwis klimatyzacji - felgi nieprzelotowe (francuskie auta) - koła motocyklowe - wyważanie i obsługa - bezgotówkowa naprawa powypadkowa Dzięki tej kompleksowej ofercie każdy klient wyjeżdża od nas w pełni sprawnym i przygotowanym do podróży samochodem."

Opinie z internetu
4,3/5 293 opinie z Google
Facebook 4/5 Motointegrator 4,4/5 DobryMechanik.pl 4,9/6
 

Prosimy o dodanie klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).
zobacz klauzulę
  • Numer ogłoszenia: 65096609
  • Data wprowadzenia: 17.11.2022
  • Aktualizacja: 23.03.2023
Wróć do góry