Mechanik serwisant hydrauliki siłowej

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Naprawa / Serwis / Usługi,
Mechanicy, blacharze, lakiernicy,
Serwis / Usługi
Poziom stanowiska
Specjalista,
Pracownik fizyczny
Stacjonarna

MECHANIK-SERWISANT HYDRAULIKI SIŁOWEJ
Miejsce pracy: REDA

KIM JESTEŚMY?
Zajmujemy się kompleksowymi remontami urządzeń hydraulicznych oraz naprawą i regeneracją poszczególnych ich części. Modernizujemy i naprawiamy urządzenia podlegające przepisom UDT, do czego posiadamy stosowne uprawnienia. Oferujemy szeroką gamę usług remontowych, serwisowych.

OFERUJEMY:
  • profesjonalnie wyposażony warsztat,
  • pracę w systemie jednozmianowym,
  • stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • przyjazną atmosferę i pracę w ambitnym zespole.
WYMAGANIA:
  • zaangażowanie,
  • szybkość działania,
  • zmysł techniczny,
  • umiejętność obsługi maszyn budowlanych,
  • uprawnienia do obsługi żurawi przenośnych HDS mile widziane.
ZADANIA:
  • regeneracja siłowników,
  • zakuwanie przewodów hydraulicznych,
  • naprawa żurawi hds, platform załadowczych, urządzeń hakowych itp.,
  • diagnostyka i naprawa usterek mechanicznych, hydraulicznych, elektrycznych,
  • weryfikacja poprawności działania serwisowanych urządzeń.
Zainteresowane osoby prosimy o kontakt telefoniczny, lub przesłanie CV na adres mailowy: [ukryte]
Zapraszamy do naszego zespołu!