Mechanik / Serwisant wózków widłowych (serwis stacjonarny)

Ogłoszenie nieaktualne

Jestem
Firmą
Branża / kategoria
Naprawa / Serwis / Usługi
Poziom stanowiska
Pracownik fizyczny

Aktualizacja: 13 dni temu

Oferujemy:

  • Pracę w młodym i dynamicznym zespole
  • Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Profesjonalny cykl szkoleń i rozwój umiejętności zawodowych
  • Nowoczesne i przyjazne środowisko pracy
  • Dodatkowe ubezpieczenie grupowe
  • Atrakcyjne pakiety medyczne i sportowe

Główne zadania na stanowisku:

  • Bieżące naprawy magazynowych wózków widłowych marki YALE
  • Przeglądy okresowe w/w
  • Wykonywanie prac konserwacyjnych
  • Bieżące usuwanie awarii w/w
Wymagania:
  • Dyspozycyjność związana z pracą w systemie trzyzmianowym (czterobrygadowym)
  • Znajomość podstawowych zagadnień z zakresu elektromechaniki pojazdowej
  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

Nr. ref.: Mechanik / Serwisant wózków widłowych (serwis stacjonarny) / Gdańsk

Ogłoszenie z portalu

praca.pl
  • Numer ogłoszenia: 64901405
  • Data wyróżnienia: 07.07.2022
  • Data wprowadzenia: 03.07.2022
  • Aktualizacja: 01.08.2022