Mechanik,serwisant

Ogłoszenie podstawowe

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Pracownicy produkcji,
Produkcja,
Przemysł
Poziom stanowiska
Pracownik fizyczny
Stacjonarna

 MECHANIK,SERWISANT
Miejsce pracy: Gdynia  - Dąbrowa
 ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
  • składanie jednostkowych maszyn
  • serwis działających maszyn
  • wykonywanie drobnych prac mechanicznych
  • obróbka pojedynczych elementów  lub małych serii
  • dbanie o czystość stanowiska pracy

OCZEKIWANIA:
  • wykształcenie techniczne
  • sumienność i zaangażowanie
  • umiejętność korzystania z narzędzi pomiarowych
  • znajomość rysunku technicznego
  • rozwiązywanie problemów technicznych - "złota rączka"
  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku i chęć do podnoszenia własnych kwalifikacji
 OFERUJEMY:
  • umowę o pracę na pełny etat
  • atrakcyjne wynagrodzenie oraz stabilność zatrudnienia
  • przyjazną atmosferę pracy
  • niezbędne narzędzia pracy
  • ubezpieczenie grupowe
  • wsparcie w okresie wdrożenia

Informacje o firmie
Obróbka CNC i konwencjonalna, toczenie, frezowanie,maszyny do przemysłu,linie technologiczna,szlifowanie,budowa maszyn i automatów produkcyjnych
DUX Budowa Maszyn jest firmą istniejącą od 1982 roku, zatrudniającą około 25 pracowników.
Naszymi, często wieloletnimi odbiorcami są firmy z Polski jak i z Europy – głównie z Niemiec i Holandii.
Atutem firmy jest bogaty i nowoczesny park maszynowy oraz wysoko wyspecjalizowani specjaliści –  operatorzy obrabiarek, konstruktorzy i programiści.

Oferujemy usługi w zakresie:
Projektowania i budowy maszyn, urządzeń i linii technologicznych
Obróbka w technologii CNC
Posiadamy obrabiarki sterowane numerycznie jaki i konwencjonalne.
Realizujemy dokumentację konstrukcyjno-technologiczną, produkcję, montaż, oprogramowanie i serwis.
Długoletnia współpraca z wymagającymi odbiorcami, wysoko wykwalifikowana kadra specjalistów, własne biuro konstrukcyjne oraz stały kontakt z klientami są gwarancją wysokiej jakości naszych usług.
Dogodne położenie firmy bezpośrednio przy Obwodnicy ułatwia współpracę z klientami spoza Trójmiasta.
DUX Budowa Maszyn posiada certyfikat ISO 9001:2000

Maszyny do przemysłu, obrabiarki, linie technologiczna, frezowanie, toczenie, walcowanie, szlifowanie, budowa maszyn

Zatrudniamy konstruktorów, mechaników, operatorów CNC, operatorów tokarek

Aktualizacja: 28.03.2024