Menadżer

Wymiar pracy
Część etatu
Wynagrodzenie brutto (od)
3 000
Rodzaj umowy
Kontrakt,
Umowa zlecenie
Branża / kategoria
Zarządzanie biurem,
Medycyna
Poziom stanowiska
Kierownik
Charakter pracy
Zdalna

Aktualizacja: 4 miesiące temu

Kierownik Poradni Psychologiczno -Psychiatrycznej
Opis stanowiska:
Główny cel działalności – rozwój nowych obszarów działalności ambulatoryjnej wielospecjalistycznej, w zakresie świadczeń komercyjnych.
Zakres zadań:
  • realizacja celów biznesowych wyznaczonych przez Zarząd, w tym w szczególności celów sprzedażowych w zakresie świadczeń komercyjnych,
  • analiza rynku i poszukiwanie nowych możliwości rozwoju; w tym pozyskiwanie personelu w celu rozwijania usług świadczonych przez poradnię,
  • organizacja pracy poradni zapewniająca jej sprawne funkcjonowanie oraz optymalne wykorzystanie posiadanych zasobów,

  • nadzór nad właściwą organizacją pracy podległego personelu, zapewniającą realizację zadań poradni oraz kompleksowe zarządzanie zasobami ludzkimi podległej poradni w tym m. in.:

  1. prowadzenie efektywnej polityki personalnej poprzez udział w procesie rekrutacji podległego personelu, ocenę i motywowanie podległego zespołu,
  2. planowanie poprzez tworzenie harmonogramów pracy i kontrolowanie czasu pracy podległego personelu,
  3. nadzór nad pracą rejestracji, monitorowanie efektywności i realizacji celów sprzedażowych,
  4. planowanie szkoleń podległego personelu i nadzór nad ich realizacją,

  • kontrola procesu rozliczania i fakturowania zrealizowanych świadczeń, klientów komercyjnych,
  • dbanie o stały rozwój zakresu i jakości świadczonych usług;
  • kształtowanie pozytywnego wizerunku placówki;
  • budowanie relacji i utrzymywanie wysokich standardów obsługi pacjentów; nadzór przestrzeganiem tych standardów przez personel poradni,
  • nawiązywanie i utrzymywanie relacji z kontrahentami;
  • wdrażanie, realizacja i monitoring standardów, procedur i  instrukcji;
  • samodzielne kierowanie projektami w wybranych obszarach, w tym projektami rozwojowymi poprzez m. in. organizację akcji promocyjnych, dni otwartych, kampanii reklamowych, marketingowych itp.

  • udział w opracowywaniu planu finansowego poradni, zgłaszanie wniosków w sprawie realizacji planu, nadzór nad bieżącą realizacją planu.
  • przygotowywanie ofert na wykonywanie świadczeń zdrowotnych z kontrahentami, w tym również opracowywanie cenników świadczonych usług,
  • współpraca z podmiotami kontrolnymi i innymi służbami np. stacją sanitarno-epidemiologiczną oraz NFZ,
  • nadzór nad kompletowaniem, prowadzeniem i zabezpieczaniem dokumentacji indywidualnej i zbiorczej poradni,
  • monitorowanie wyników (przychody i koszty) działalności poradni,
  • nadzór nad czystością, funkcjonalnością i estetyką użytkowanych pomieszczeń,
  • prowadzenie i koordynacja spraw administracyjnych poradni.
Wymagania:
  • wyższe wykształcenie kierunkowe np. zarządzanie, zdrowie publiczne,
  • minimum 3 letnie doświadczenie w pracy na stanowisku kierowniczym, doświadczenie w branży płatnych usług medycznych będzie dodatkowym atutem,
  • zaangażowanie i wysoka orientacja na realizację celów, operatywność,
  • samodzielność w działaniu oraz kreatywność,
  • znajomość języka angielskiego na poziomie pozwalającym na swobodną komunikację,
  • umiejętność realizacji wielu zadań i projektów jednocześnie,

zobacz klauzulę
  • Numer ogłoszenia: 63743775
  • Data wyróżnienia: 15 września 2020
  • Data wprowadzenia: 15 września 2020
  • Aktualizacja: 16 września 2020
  • Wyświetleń: 1 497
  • Wyświetleń na liście: 25 886