Menedżer ds. Procesów

Wymiar pracy
Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Analiza / Statystyka,
Ubezpieczenia
Poziom stanowiska
Specjalista
Stacjonarna

Aktualizacja: 8 dni temu

Główne zadania na stanowisku:
  • wdrażanie organizacji procesowej (dokumentacja procesów, pomiar, raportowanie) oraz metod usprawniania procesów operacyjnych,
  • identyfikowanie problemów i obszarów usprawnień, przygotowanie koncepcji zmian i proof of concept,
  • prowadzenie projektów optymalizujących procesy,
  • współtworzenie i wdrażanie narzędzi planistycznych oraz metod zarządzania kosztami procesów,
  • wdrażanie narzędzi statystycznego i dynamicznego modelowania procesów,
  • aktywne wsparcie i koordynacja rozwoju kultury i metod zarządzania procesami w organizacji.

Od Kandydatów oczekujemy:
  • wykształcenia wyższego,
  • minimum 5 lat doświadczenia w obszarze doskonalenia procesów,
  • doświadczenia w implementacji i prowadzeniu projektów,
  • teoretycznej i praktycznej znajomość narzędzi Lean Manufacturing,
  • gotowości do „przełamywania barier”, samodyscypliny i konsekwencji w dążeniu do celu,
  • umiejętności interpersonalnych, optymizmu i otwartości,
  • dobrej znajomości języka angielskiego,
  • dodatkowym atutem będą szkolenia i certyfikaty z zarządzania projektami oraz znajomość Enterprise Architekt.

Oferujemy:
  • umowę o pracę w renomowanej, międzynarodowej korporacji,
  • realne możliwości rozwoju zawodowego w innowacyjnym środowisku pracy,
  • szeroki pakiet świadczeń dodatkowych (w tym opieka medyczna, darmowy lunch dla rowerzystów, opieka stomatologiczna, siłownia).

Pozostałe ogłoszenia z naszej firmy

Ogłoszenie premium
Aktualizacja: 6 dni temu
Aktualizacja: 13 dni temu
Sopockie Towarzystwo Ubezpieczeń ERGO Hestia S.A.
Adres
Sopot Dolny Sopot
Hestii 1
Ważne jeszcze 22 dni (do 09.08.2019)
obserwuj to ogłoszenie

Profil pracodawcy

Sopockie Towarzystwo Ubezpieczeń ERGO Hestia powstało 28 lat temu i w warunkach wolnorynkowej gospodarki rozwinęło się do jednego z trzech największych towarzystw ubezpieczeń w Polsce. ERGO Hestia wielokrotnie wyznaczała kierunki rozwoju...

Zobacz profil employer_photo
Zobacz dane kontaktowe
Miasto
Sopot
Ulica i nr
Hestii 1
NIP
5850001690
ergohestia.pl
  • Numer ogłoszenia: 62693542
  • Data wyróżnienia: 10 lipca 2019
  • Data wprowadzenia: 10 lipca 2019
  • Aktualizacja: 12 lipca 2019
  • Wyświetleń: 541
  • Wyświetleń na liście: 24 450
Wydrukuj to ogłoszenie
Poleć znajomemu
Podziel się na Facebooku