Manager ds. promocji treści

Ogłoszenie nieaktualne

Aktualizacja: 2 miesiące temu | Nr ref: PT/10/18/T

Jeśli media internetowe są Twoim naturalnym środowiskiem;
jeśli regularnie korzystasz z naszego portalu i widzisz co w nim dobrze działa, a co wymaga zmian;
jeśli masz pomysł jak pokierować dalszym rozwojem portalu pod kątem marketingu treści i promocji poszczególnych serwisów tematycznych,
zostań Menedżerem ds. promocji treści

Zależy nam na:
  • wiedzy dotyczącej aktualnych trendów, śledzeniu rynku, świadomości znaczenia UX
  • rozeznaniu w branży pod kątem stosowanych rozwiązań i dostępnych możliwości
  • umiejętności nadawania kierunku działaniom
  • pomysłach na to jak promować treści i poszczególne serwisy wewnątrz portalu
  • doskonałej współpracy z innymi oraz sile perswazji
  • pomysłach na to jak rozwijać portal
  • wytrwałości - czekamy na pomysły i zaangażowanie, ale nie każdy pomysł będzie wdrożony, także liczymy na to, że nie będziesz się poddawać :)
  • doświadczeniu w pracy w portalu internetowym (mile widziane)
Zadania, za które będziesz odpowiedzialny na tym stanowisku:
  • odpowiedzialność za wizualną stronę www.trojmiasto.pl
  • promowanie określonych serwisów w sposób przyciągający czytelnika
  • dbałość o stały rozwój poszczególnych serwisów
  • ścisła współpraca z Zarządem, działem IT, UX Managerem, redakcją
  • współtworzenie wizerunku marki Trojmiasto.pl
Trojmiasto.pl to:
  • największy i najbardziej popularny serwis regionalny w Polsce (badanie Gemius/PBI opracowane przez Wirtualnemedia.pl, luty 2017)
  • zespół prawie 100 osób, które każdego dnia dbają o to, aby na czas dostarczać trójmiejskie informacje
  • elastyczny czas pracy – na większości stanowisk mamy możliwość dopasowania godzin pracy do swoich preferencji
  • możliwość pracy zdalnej – każdy z nas, raz w miesiącu, może pracować z dowolnego miejsca
  • dobre warunki pracy – atrakcyjne wynagrodzenie, premiowanie sukcesów, elastyczność przy doborze formy zatrudnienia (umowa o pracę lub kontrakt)
  • samodzielność i niezależność działań – doceniamy inicjatywę i chęć wychodzenia poza ramy swoich obowiązków
  • możliwość rozwoju - nauka dowolnie wybranych języków obcych, szkolenia, zespoły projektowe
  • nietuzinkowe dodatki – bilety do kina, teatru i na koncerty, wejściówki na wydarzenia kulturalne i sportowe, karnety na siłownię, owocowe środy, fotel do masażu
  • dofinansowanie do opieki medycznej
  • nie tylko praca, także zabawa – gramy w piłkarzyki, spotykamy się poza pracą, organizujemy wyjścia integracyjne, pływamy jachtem po Zatoce, chodzimy na kręgle
  • raj dla kawoszy i królestwo smakoszy herbat

Jeśli chcesz dołączyć do naszego zespołu, prześlij swoje CV za pośrednictwem przycisku 'Aplikuj' lub na adres p...@trojm... Wyświetl e-mail , w tytule maila podając numer referencyjny lub nazwę stanowiska.

Preferujemy kontakt przez przycisk 'Aplikuj' - wtedy też gwarantujemy otrzymanie informacji zwrotnej.

Przesyłając swoją aplikację wyraża Pani/Pan zgodę na przetwarzanie danych osobowych na ww. zasadach na potrzeby danego projektu rekrutacyjnego. Po jego zakończeniu, Pani/Pana CV zostanie usunięte z bazy Administratora. Jeśli wyraża Pani/Pan zgodę na przetwarzanie przesłanych danych w późniejszych projektach rekrutacyjnych, konieczne jest wyrażenie dodatkowej zgody w formularzu aplikacyjnym.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Trojmiasto.pl Sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku ul. Wały Piastowskie 1 dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).
Adres
Gdańsk Śródmieście
Wymiar pracy
Cały etat
Więcej parametrów
Rodzaj umowy
Umowa o pracę,
Kontrakt
Branża / kategoria
Marketing / Reklama / PR,
Media / Wydawnictwa / Tłumaczenia
Poziom stanowiska
Kierownik,
Specjalista
Stacjonarna
  • Numer ogłoszenia: 61686187
  • Data wyróżnienia: 17 października 2018
  • Data wprowadzenia: 11 lipca 2018
  • Aktualizacja: 10 października 2018
  • Wyświetleń: 6 317
  • Wyświetleń na liście: 371 480