Menedżer ds. Sprzedaży (Szkoła programowania dla dzieci Algorithmics)

Ogłoszenie nieaktualne

Jestem
Firmą
Wymiar pracy
Pełny etat
Wynagrodzenie brutto (do)
6500
Rodzaj umowy
Umowa o pracę,
Umowa zlecenie
Branża / kategoria
Edukacja / Nauka,
Opieka nad dziećmi,
Obsługa klienta
Poziom stanowiska
Specjalista
Charakter pracy
Hybrydowa

Aktualizacja: 1 miesiąc temu

Międzynarodowa Szkoła Programowania «Algorithmics» poszukuje Menedżera ds Sprzedaży

Obowiązki:
• Przyjmowanie wniosków;
• Praca z bazą danych, kontakt z klientem;
• Praca w systemie CRM, raportowanie wyników.

Wymagania:
• minimum dwuletnie doświadczenia w sprzedaży (doświadczenie w telemarketingu lub sprzedaży usług edukacyjnych będzie dużą zaletą);
• wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne;
• pozytywne nastawienie do życia;
• chęć do pracy i rozwoju;
• biegła znajomość języka angielskiego.
• znajomość języka rosyjskiego będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy:
• Praca w największej Międzynarodowej Szkole Programowania „Algorithmics”;
• Przyjazny zespół;
• Elastyczny grafik pracy 5/2;
• wynagrodzenie podstawowe 3 500 zł brutto + plus procent od sprzedaży. Możliwa praca zdalna.
Wynagrodzenie może się różnić, w zależności od wyników rozmowy kwalifikacyjnej
Informacje o firmie
«Algorithmics» to międzynarodowa szkoła programowania dla dzieci w wieku od 5 do 17 lat. Szkoła liczy obecnie 50 000 uczniów. Pomagamy dzieciom zrobić pierwszy krok w świat informatyki, ucząc w zabawny sposób i indywidualizując podejście do każdego dziecka przy użyciu unikalnej metodologii i specjalnie zaprojektowanej platformy internetowej. Szkoły «Algorithmics» są otwarte w ponad 135 miastach i 15 krajach, od Australii do Europy.
Wszyscy pracownicy Algorithmics są inni, ale łączy nas chęć uszczęśliwiania uczniów i ich rodziców. Szukamy ludzi, którzy podzielają to pragnienie i razem z nami uczynią nasz produkt jeszcze lepszym.

zobacz klauzulę
  • Numer ogłoszenia: 65039276
  • Data wyróżnienia: 05.11.2022
  • Data wprowadzenia: 06.10.2022
  • Aktualizacja: 06.10.2022