Szukaj

Ogłoszenie drobne

Merchandiser mobilny/Supervisor - Trójmiasto

Miejsce pracy
Gdańsk Przymorze
Ogłoszenie nieaktualne
Adres
Branża / kategoria
Obsługa klienta / Sprzedaż detaliczna
Poziom stanowiska
Specjalista
Charakter pracy
Praca w terenie
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Wymiar pracy
Cały etat
Opis stanowiska:
Aktualnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:
MERCHANDISER MOBILNY/ SUPERVISOR DUŻEJ FIRMY Z BRANŻY ZABAWKI

Wymagania:
• prawo jazdy kat. B- warunek konieczny !
• własny samochód który był by wykorzystywany do pracy, (pokrywamy koszty kilometrówki)- warunek konieczny !
• doświadczenie na stanowisku merchandisera
• znajomość zasad pracy w hipermarketach
• minimalna znajomość branży zabawkowej
• mile widziane doświadczenie na stanowisku supervisora lub koordynatora grupy merchandiserów
• umiejętność zarządzania zespołem
• książeczka zdrowia SANEPID
• dyspozycyjność w dni powszednie
• podstawowe umiejętność pracy na pakiecie Office

Obowiązki:
• wykładanie towaru wg standardów Klienta
• dbanie o ekspozycję w podległych halach - głownie hipermarkety na terenie Trójmiasta
• zarządzanie grupą merchandiserów (nadzór nad prawidłowym wykonywaniem serwisu) w niektórych hipermarketach na podległym terenie
• codzienna współpraca z Przedstawicielem Handlowym
• dbanie o zachowanie standardów merchandisingowych i wszelkich wymagań Klienta
• raportowanie na temat bieżącej sytuacji w obsługiwanych sklepach
• nawiązywanie pozytywnych relacji z kierownictwem obsługiwanych sklepów
• budowanie pozytywnego wizerunku firmy

Oferujemy:
• możliwość rozwoju zawodowego
• pracę w młodym zespole
• pakiet szkoleń
• stabilna forma zatrudnienia: umowa o pracę
• atrakcyjna forma wynagrodzenia
• elastyczne godziny pracy
• większość roku praca pon.-pt.
• dodatkowe premie i bonusy
• telefon służbowy

Opis dodatkowy

Proszę o nadsyłanie CV ze zdjęciem