Ogłoszenie nieaktualne

Mistrz Automatyków

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Produkcja
Poziom stanowiska
Kierownik
Stacjonarna
Wymagane doświadczenie
Tak

Zakres obowiązków:
· Zarządzanie zespołem 12-osobowym
· Zapewnienie wymaganej dostępności maszyn i linii produkcyjnych w zakresie automatyki i sterowania
· Utrzymanie ciągłości ruchu i pracy maszyn w zakresie automatyki i sterowania
· Nadzór nad planowaniem i wykonywaniem przeglądów prewencyjnych
· Nadzór nad planowaniem i realizacją modernizacji maszyn pod kątem sterowania
· Nadzór nad planowaniem i wykonaniem planu remontów urządzeń/linii pod kątem sterowania i automatyki

Nasze wymagania:
· Wykształcenie wyższe techniczne – preferowane kierunki: automatyka, elektryka, energetyka, informatyka
· Mile widziane doświadczenie w zarządzaniu zespołem
· Wysoka kultura osobista oraz komunikacja
· Zdolność analitycznego myślenia i szybkiego podejmowania decyzji
· Znajomość rysunku technicznego oraz schematów elektrycznych
· Umiejętność czytania dokumentacji technicznej
· Minimum dwa lata doświadczenia zawodowego w obszarze automatyki i sterowania

To oferujemy:
· Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w międzynarodowej firmie z branży automotive
· Dofinansowanie do karty Multisport
· Prywatna opieka medyczna w sieci Luxmed
· Zakładowy Fundusz Świadczeń Socjalnych (m.in. wczasy pod gruszą, dofinansowanie do kolonii, karty upominkowe dla dzieci)
· Ubezpieczenie na życie
· Kasa zapomogowo-pożyczkowa
· Owocowe czwartki
· Szkolenia rozwojowe
· Bonusy świąteczne

Aktualizacja: 22.09.2023