Mistrz Gry - Questrooms

Wymiar pracy
Pełny etat,
Część etatu,
Sezonowa / Tymczasowa / Dodatkowa
Rodzaj umowy
Umowa o pracę,
Umowa zlecenie
Branża / kategoria
Organizacja i obsługa imprez,
Obsługa techniczna,
Praca twórcza
Poziom stanowiska
Pracownik fizyczny,
Pracownik umysłowy
Stacjonarna

Aktualizacja: 12 dni temu

Hej !
Zastanawialiście się kiedyś jak wygląda escape room z drugiej strony?
Dlaczego to praca, w której nigdy się nie nudzisz, a jednocześnie codziennie zdobywasz nowe doświadczenie?
Poszukujemy osoby do naszego teamu (praca od drugiej połowy Maja), także przyjść i sprawdź sam!

Wymagania:
- Dyspozycyjność (minimum pół etatu, to Ty ustalasz ile godzin chcesz pracować),
- Język angielski w stopniu komunikatywnym,
- Jesteś w czymś dobry? KONIECZNIE DAJ ZNAĆ, uwielbiamy nietypowe zainteresowania !
- Odpowiedzialność, samodzielność i punktualność,
- Łatwość w kontakcie z klientem,

Obowiązki:
- Obsługa klientów,
- Przygotowanie pokoju przed rozgrywką,
- Utrzymanie lokalu w czystości.
- Sporadycznie obsługa telefonu/maili

Oferujemy:
- Umowę zlecenie / o prace
- Dobre zarobki (zależne od Twoich umiejętności)
- Prace w młodym zespole, w miłej atmosferze (średnia wieku u nas to 25lat~)
- Elastyczny czas pracy (grafik ustalany co na dwa tygodnie)
- Ciekawe doświadczenie,
- Wynagrodzenie podstawowe + premie
- Różnego rodzaju szkolenia
- Wspólne zwiedzanie pokoi, imprezy integracyjne etc.
Informacje o firmie
Questrooms to firma zajmująca się escaperoomami i wirtualną rzeczywistością. Posiadamy dwa lokale (Gdańsk i Sopot). Praca to nasza pasja i takich ludzi także szukamy!

zobacz klauzulę
Ogłoszenie podstawowe

Questrooms

517665... Wyświetl numer
k...@quest... Wyświetl e-mail

Lokalizacja

Adres
Gdańsk Zaspa
Startowa 4
Ważne jeszcze 16 dni (do 30.05.2021)
  • Numer ogłoszenia: 64250813
  • Data wyróżnienia: 2 maja 2021
  • Data wprowadzenia: 2 maja 2021
  • Wyświetleń: 513
  • Wyświetleń na liście: 4 483
Zadzwoń SMS