Ogłoszenie nieaktualne

Mistrz

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Praca w Polsce
Poziom stanowiska
Specjalista
Stacjonarna

Czego oczekujemy?
  • Wykształcenie min. średnie
  • Doświadczenie w branży antykorozyjnej – szczególnie w sektorze offshore
  • Umiejętność kierowania zespołem i koordynacji prac
  • Angielski na poziomie komunikacyjnym
Zakres obowiązków:
  • Nadzór nad przebiegiem prac antykorozyjnych
  • Koordynacja prac podwykonawców oraz podległych pracowników
  • Kontakty z klientem oraz inspektorami
  • Prowadzenie dokumentacji w zakresie zleconych prac
  • OFERUJEMY:
  • Pracę w jednej z najszybciej rozwijających się firm przemysłowych w Polsce,
  • Pracę w ciekawym i dynamicznym zespole,
  • Możliwość rozwoju zawodowego i zbierania doświadczeń
  • Parking dla pracowników
  • Umowę o pracę / działalność gospodarcza
  • Cały etat
  • Możliwość wyrabiania dodatkowo płatnych godzin
Informacje o firmie
Grupa Przemysłowa Baltic jest holdingiem, który opiera się na wiedzy i wieloletnim doświadczeniu Stoczni Gdańskiej, GSG Towers, Baltic Operator i Energomontaż-Północ Gdynia. Działamy aktywnie na polu produkcji konstrukcji stalowych dla przemysłu offshore, energetyki wiatrowej, konstrukcji infrastrukturalnych oraz okrętownictwa. Jako grupa zatrudniamy łącznie ponad 1500 wykwalifikowanych pracowników technicznych, produkcyjnych i administracyjnych.

Aktualizacja: 30.05.2023