Młodsza księgowa / Młodszy księgowy

Pełny etat
Wynagrodzenie brutto
5500 - 7500
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Księgowość
Poziom stanowiska
Pracownik umysłowy
Stacjonarna
Wymagane doświadczenie
Tak

Kancelaria Prawno – Rachunkowa Mariola Kuczyńska z siedzibą w Gdańsku poszukuje utalentowanych, ambitnych oraz otwartych osób do naszego zespołu.

Aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko:

                                     Młodsza Księgowa / Młodszy Księgowy

Obowiązki:
  • prowadzenie uproszczonej księgowości klientów kancelarii,
  • sporządzanie deklaracji podatkowych PIT, VAT oraz deklaracji ZUS,
  • przygotowywanie raportów i analiz finansowych wedle potrzeb klientów,
  • obsługa sprawozdawczości GUS,
  • kontakt z klientami i z Urzędami.

Wymagania:
  • wykształcenie kierunkowe ,
  • znajomość przepisów podatkowych oraz przepisów z zakresu ubezpieczeń społecznych (ZUS),
  • doświadczenie w księgowości minimum 1 rok (preferowane w biurze rachunkowym),
  • znajomość programów księgowych,
  • umiejętność pracy pod presją czasu,
  • umiejętność zarządzania czasem, dobra organizacja pracy,
  • komunikatywność i łatwość w nawiązywaniu relacji.

Oferujemy:
  • zatrudnienie w ramach umowy o pracę na pełen etat,
  • atrakcyjne wynagrodzenie plus dodatkowe benefity,
  • możliwość rozwoju zawodowego i pakiety szkoleń,
  • przyjazną atmosferę w pracy i wsparcie zespołu,
  • wyznajemy zasadę work-life balance,
  • pracę w komfortowych warunkach.

Aktualne CV prosimy kierować na adres e-mail [ukryte] wraz z klauzulą dotyczącą przetwarzania danych osobowych:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Kancelarię Prawno Rachunkową Mariola Kuczyńska w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko”.

Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi na wybrane zgłoszenia.

Informacje o firmie
Jesteśmy prężnie rozwijającą się Kancelarią Podatkowo – Księgową. Zależy nam na zachowaniu charakteru małej, rodzinnej firmy z indywidualnym podejściem do Pracowników i Klientów. Wykorzystujemy nowoczesne narzędzia pracy oraz wdrażamy rozwiązania technologiczne pozwalające zautomatyzować naszą pracę. Zapewniamy naszym Pracownikom satysfakcjonujące wynagrodzenie oraz komfortowe warunki pracy.

Aktualizacja: 19.05.2023