Młodszy(-a) Specjalista(-ka) ds. Obsługi Klienta sklepu internetowego

Wymiar pracy
Część etatu
Wynagrodzenie brutto
3000 - 3600
Rodzaj umowy
Umowa zlecenie
Branża / kategoria
Zarządzanie biurem,
Edukacja / Nauka,
Obsługa klienta
Poziom stanowiska
Specjalista,
Asystent
Charakter pracy
Stacjonarna,
Hybrydowa
Wymagane doświadczenie
Nie

Poznaj nas bliżej

Pomoce TUS i Studio Psychologiczne to miejsce dla osób, które chcą wspólnie z nami wyznaczać standardy w branży psychologicznej dzieci i młodzieży. Szkolimy nauczycieli, pedagogów, psychologów i trenerów oraz wyposażamy ich w narzędzia i pomoce do prowadzenia zajęć Treningu Umiejętności Społecznych.

Wyróżniamy się dynamicznym środowiskiem pracy, w którym chętnie testujemy i wdrażamy nowe pomysły wszystkich członków zespołu. Terenem naszych działań jest internet, który daje nam ogromne możliwości rozwoju i przestrzeni na nowe projekty.

Obecnie szukamy 2 nowych osób do wsparcia naszego zespołu biurowego.

Zakres obowiązków:
  • mailowa i telefoniczna obsługa klientów (udzielanie informacji na temat oferty szkoleń czy statusu zamówień),
  • przygotowanie zaświadczeń dla uczestników szkoleń,
  • kompletowanie, pakowanie i przygotowanie produktów do wysyłki,
  • opieka nad biurem, np. dbanie o zapas materiałów biurowych,
  • obsługa zamówień w systemach – Woocomerce, program do wystawiania faktur,
  • realizowanie zadań w kilku projektach jednocześnie.

Nasze wymagania – czyli to praca dla Ciebie, jeżeli:
  • jesteś gotowy(-a) podejmować samodzielne decyzje i być odpowiedzialnym(-ą) w całości za realizację swoich zadań,
  • nie boisz się rozmawiać z klientami, a Twoja postawa gotowości niesienia im pomocy jest Twoją naturalną cechą,
  • jesteś osobą dokładną i staranną w powtarzalnych czynnościach,
  • zmienność projektów i zadań nakręca Cię do działania,
  • chętnie wychodzisz z inicjatywą i dzielisz się swoimi pomysłami.

Co oferujemy:
  • pracę z ludźmi, dla których ważne jest “coś więcej” niż zwykła praca - motywuje nas fakt, że nasze usługi i produkty mają realny wpływ na rozwój dzieci i młodzieży w całej Polsce,
  • dużą swobodę w podejmowaniu decyzji i przestrzeń na popełnianie błędów,
  • okres wdrożenia, w którym krok po kroku wszystkiego Cię nauczymy,
  • pełen dostęp do naszych zasobów szkoleniowych,
  • kartę Multisport (po 2mcu pracy, opłacaną przez nas w 100%),
  • umowę zlecenie na ¾ etatu (ok. 120h/mc),
  • elastyczny czas pracy (pracujemy od poniedziałku do piątku, w weekendy sporadycznie),
  • niezbędny sprzęt do pracy – komputer, telefon,
  • możliwość rozpoczęcia pracy od zaraz.

Narzędzia, z którymi będziesz pracować - Dysk Google, OneDrive, MS Office, Canva, Wordpress, Asana, Slack, Getresponse.

Jesteśmy przekonani, że każdej umiejętności można się nauczyć, więc nawet jeśli nie miałeś okazji poznać tych narzędzi, a czujesz, że to praca dla Ciebie - to nic nie szkodzi! Aplikuj!

Wyślij nam swoje CV oraz napisz w kilku zdaniach coś o sobie, żebyśmy mogli Cię bliżej poznać (z wybranymi kandydatami skontaktujemy się telefonicznie w celu odbycia 10 min rozmowy wstępnej)

Do dzieła - APLIKUJ

Aktualizacja: 27.03.2023