Młodszy Asystent projektanta drogowego

Wymiar pracy
Pełny etat,
Część etatu,
Sezonowa / Tymczasowa / Dodatkowa
Rodzaj umowy
Umowa zlecenie,
Umowa o dzieło,
Praktyka / Staż
Branża / kategoria
Architektura i projektowanie
Poziom stanowiska
Asystent
Charakter pracy
Stacjonarna,
Hybrydowa
Wymagane doświadczenie
Nie
Status studenta
Tak

RedRoad Biuro Projektów poszukuje kandydatów na stanowisko młodszego asystenta projektanta drogowego.
Specjalizujemy się w projektowaniu dróg głównie powiatowych, gminnych wraz z branżami towarzyszącymi.

Wymagania:
  • studia kierunek budownictwo
  • Obsługa  CAD( autocad, zwcad, gstarcad itp), MS Office
  • Umiejętność pracy w zespole, komunikatywność
  • Chęć do pracy i rozwoju
  • Prawo jazdy kat. B mile widziane
Obowiązki:
  • Praca biurowa- udział przy sporządzaniu dokumentacji projektowej branży drogowej ale także wielobranżowego opracowania projektowego.
Oferujemy:
  • Umowę o dzieło lub zlecenie
  • Możliwość rozwoju i zdobycia uprawnień
  • szkolenia z podstaw cad
  • szkolenie z procedur związanych z uzyskaniem pozwolenia na budowę, wydania projektu
  • po okresie wdrażania przyszłościowe szkolenie z projektowania w Civil3d
  • dobrą atmosferę w pracy
Aplikować proszę na adres mailowy: [ukryte]