Młodszy Doradca klienta ds. wyboru samochodu i finansowania.

Pełny etat
Wynagrodzenie brutto
3500 - 12000
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Wychodzące,
Obsługa klienta,
Sprzedaż detaliczna
Poziom stanowiska
Specjalista,
Pracownik umysłowy

Pełna nazwa stanowiska na okresie próbnym: Młodszy Doradca klienta ds. wyboru samochodu i finansowania.

miejsce pracy: Gdynia
forma zatrudnienia: umowa o pracę na czas nieokreślony (po okresie próbnym)
wynagrodzenie: 3500zł brutto podstawa + wynagrodzenie prowizyjne

Obowiązki:
- Telefoniczny kontakt z klientem celem przedstawienia oferty,
- Mailowy kontakt z klientem celem przedstawienia oferty,
- Pomoc w wyborze oferty po dokonanym badaniu potrzeb,
- Współpraca z administracją w trakcie procesu,
- Praca w systemie CRM,
- Branie udziału w wydarzeniach i działaniach marketingowych typu targi, obsługa stoiska, udział w konferencjach

Wycieczka po naszym biurze?

Od kandydata wymagamy:
- Determinacji do osiągania celów,
- Pozytywnej osobowości,
- Podstawowej wiedzy sprzedażowej,
- Dyspozycyjności w godzinach pracy,
- Umiejętności szybkiej nauki,
- Umiejętności dostosowania się rozmową do różnych klientów,
- Sympatii do rozmów telefonicznych z klientami,
- Umiejętności obsługi podstawowych narzędzi z pakietu office,
- Umiejętności zarządzania swoim czasem,
- Pracy w oparciu o system CRM

Mile widziane:
- Zamiłowanie do motoryzacji,
- Umiejętność komunikacji w języku angielskim,
- Doświadczenie w branży finansowej, leasingach, motoryzacji, bądź ubezpieczeniach
- Mile widziani mieszkańcy Gdyni i okolic.

Gwarantujemy:
- Pracę w doświadczonym i przyjaznym zespole,
- Niezbędne narzędzia do pracy,
- Pełen pakiet szkoleń potrzebny do pracy,
- Stałą współpracę w zakresie rozwoju.

Prosimy o wysyłanie swojego zgłoszenia na adres mailowy

Jak będzie wyglądała rekrutacja?

1. Jeżeli spodoba nam się Twoje zgłoszenie zadzwonimy do Ciebie na krótką rozmowę telefoniczną przed rozmową rekrutacyjną.

2. Jeżeli po rozmowie telefonicznej uznamy, że jesteśmy zainteresowani, zaprosimy Ciebie na rozmowę do naszej siedziby w Gdyni.

3. Po pierwszym spotkaniu jesteśmy w stanie powiedzieć Tobie czy jesteśmy zainteresowani współpracą.

Czekamy na Twoje zgłoszenie!

Informacje o firmie
Duży kapitał naszej wiedzy i doświadczenia przekłada się na wysoką jakość obsługi. Współpracujemy w oparciu o zasady etyki biznesowej i zaufania, a dla naszych klientów chcemy być długoterminowym partnerem. Nasza wiedza i doświadczenie pozwalają nam na dotarcie do najciekawszych ofert na rynku.

Aktualizacja: 10.10.2023