Młodszy Doradca Klienta w Biurze Sprzedaży Dewelopera

Wymiar pracy
Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa zlecenie
Branża / kategoria
Obsługa klienta,
Sprzedaż / doradztwo,
Pośrednictwo nieruchomości
Poziom stanowiska
Pracownik umysłowy
Stacjonarna
Status studenta
Tak

Aktualizacja: 10 dni temu | Nr ref: mlodszydoradca/gdansk

W firmie BROKER nowe mieszkania i domy zajmujemy się przygotowaniem, marketingiem i sprzedażą nowych osiedli mieszkaniowych. W związku z rozwojem działalności i przygotowywanymi projektami deweloperskimi w Gdańsku, poszukujemy do naszego zespołu Młodszego Doradcy Klienta.

Młodszy Doradca Klienta

Miejscowość: Gdańsk
Miejsce pracy: biuro stacjonarne w Olivia Business Centre / biuro sprzedaży na Łostowicach
Numer referencyjny: doradca/gdansk

TWOJE NOWE ZADANIA:
  • kontakt z klientami - odwiedzającymi biuro, telefoniczny, e-mailowy
  • prezentowanie zainteresowanym sprzedawanych osiedli mieszkaniowych
  • oprowadzanie klientów po budowie
  • przygotowywanie dokumentacji sprzedawanych mieszkań i domów
  • prowadzenie obiegu informacji i dokumentacji – kontakt z biurem projektowym, biurem budowy, kancelarią notarialną, bankami
  • reprezentowanie dewelopera przy podpisywaniu umów
  • administrowanie treścią stron internetowych i ogłoszeń na portalach
  • wspieranie pracy starszych stażem pracowników zespołu
  • dbanie o porządek i odpowiednie przyjęcie klienta w biurze
  • udział w działaniach promocyjnych i szkoleniach
WYMAGAMY OD CIEBIE:
  • zaangażowania i optymizmu niezbędnego do pracy w obsłudze klienta
  • zorganizowania i odpowiedzialności
  • kultury osobistej i komunikatywności
  • umiejętność obsługi pakietu MS Office
ZA DODATKOWE ATUTY UZNAMY:
  • doświadczenie w pracy w obsłudze klienta
  • prawo jazdy kategorii B
POSZUKUJEMY:
  • studentów chcących łączyć naukę z rozwojem zawodowym
OFERUJEMY CI:
  • pracę w wymiarze godzinowym od poniedziałku do czwartku od 11:00 do 18:00, oraz  w piątki i soboty 11:00 do 15:00
  • w pełni wyposażone stanowisko i narzędzia do pracy, laptop, telefon, tablet
  • przygotowujące do pracy szkolenia z działalności deweloperskiej, oraz z psychologii sprzedaży nowych mieszkań
  • koleżeńską atmosferę pracy w doświadczonym zespole
  • udział w wyjazdach,  integracyjnych, rozwój zawodowy i osobisty
  • nabycie praktycznych umiejętności z obsługi klienta na rynku nieruchomości, w pracy przy różnorodnych projektach deweloperskich
NAJWAŻNIEJSZE SĄ CHĘCI DO PRACY, RESZTY MOŻESZ SIĘ NAUCZYĆ W PRAKTYCE!

PRZEŚLIJ CV ZE ZDJĘCIEM :)

Informacje o firmie

zobacz klauzulę
  • Numer ogłoszenia: 64129753
  • Data wyróżnienia: 20 lutego 2021
  • Data wprowadzenia: 20 lutego 2021
  • Aktualizacja: 26 lutego 2021
  • Wyświetleń: 1 238
  • Wyświetleń na liście: 25 090