Szukaj

Ogłoszenie drobne

Młodszy Konsultant ds. Obsługi Klienta

Miejsce pracy
Gdańsk Wrzeszcz
Ogłoszenie nieaktualne
Adres
Hotelarstwo / Turystyka, Obsługa klienta / Sprzedaż detaliczna
Poziom stanowiska
Specjalista, Pracownik umysłowy
Stacjonarna
Rodzaj umowy
Umowa o pracę, Umowa o dzieło, Umowa zlecenie
Wymiar pracy
Cały etat, Część etatu
Praca od zaraz!

Agencja Pracy Tymczasowej Toolip HR Sp. z o.o. wpisana w rejestr agencji pod numerem certyfikatu 8564, powstała w lutym 2009r. dzięki pasji przyjaciół, a także w odpowiedzi na potrzeby klientów, związane z kompleksową obsługą w obszarze zarządzania kapitałem ludzkim.

Obecnie dla naszego Klienta z branży turystycznej poszukujemy kandydatów na stanowisko:

MŁODSZY KONSULTANT DS. OBSŁUGI KLIENTA
Miejsce pracy: Gdańsk

Opis stanowiska:

  • obsługa telefoniczna Klientów w zakresie przygotowania i sprzedaży ofert turystycznych (połączenia przychodzące),
  • udzielenie informacji o produktach i promocjach (wycieczki, wczasy, podróże, itp.)
  • realizacja planów sprzedażowych,
  • wsparcie sprzedaży internetowej,
  • budowanie pozytywnych relacji z Klientami,

Wymagania:

  • wykształcenie minimum średnie,
  • dobra znajomość obsługi komputera,
  • dyspozycyjność do pracy w systemie zmianowym,
  • dobra organizacja pracy własnej,
  • nastawienie na realizację celu,
  • min. 130 h dyspozycyjności w miesiącu,
  • doświadczenie w branży turystycznej oraz w pracy z Klientem indywidualnym będą dodatkowym atutem kandydata,

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie godzinowe + rozbudowany system premiowy (pozwalający nawet podwoić wypłatę !!)
  • elastyczny grafik, zmiany w godzinach 8:00-16:00; 14:00-22:00; 16:00-24:00 (vouchery na taksówkę dla ostatniej zmiany)
  • umowę zlecenie (a po okresie próbnym umowę o pracę !! )
  • jasno określoną ścieżkę kariery,
  • konkursy dla pracowników (do wygrania wycieczki zagraniczne),
  • imprezy integracyjne,
  • służbowe wyjazdy zagraniczne w ramach czasu pracy,
  • liczne benefity, np. opiekę medyczną, kartę Multisport, itp.
  • pracę w przyjaznym zespole w dogodnej lokalizacji w Gdańsku Wrzeszczu,
  • możliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowego :-)
Zainteresowanych prosimy o przesyłanie CV na adres mailowy: g...@tooli... Wyświetl e-mail w treści maila wpisując numer referencyjny: MK/E/2017.

Prosimy o dopisanie klauzuli:
"Zgadzam się na wykorzystanie przez firmę Toolip HR Sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku, ul. Wajdeloty 19/2, danych osobowych w celu pośrednictwa pracy (posiadania i przetwarzania przekazanych danych osobowych oraz ich udostępniania klientom w ramach prowadzonych projektów rekrutacyjnych) zgodnie z obowiązującą Ustawą o Ochronie Danych Osobowych (Dz.U.2002 r. Nr 101 poz. 926) aż do momentu pisemnego wycofania zgody. Potwierdzam, że zostałem poinformowany o prawach do zmiany, dostępu i ochrony tych danych".

Nr ref: MK/E/2017

Oferta firmy

Gdańsk
al. Grunwaldzka 26/1
inne ogłoszenia firmy w kategorii Praca: Zatrudnię (28) »