Młodszy Kontroler Jakości

Wymiar pracy
Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa na zastępstwo
Branża / kategoria
Kontrola jakości / audyt
Poziom stanowiska
Specjalista,
Asystent
Stacjonarna
Rekrutacja online
Tak

Aktualizacja: 1 miesiąc temu | Nr ref: 30/2020

Podstawowe informacje

  • Miejsce pracy: Gdynia
  • Rodzaj umowy: Umowa o pracę
  • Godziny pracy: praca zmianowa

Jakie będą Twoje zadania?

  • przeprowadzanie kontroli jakości produkowanych wyrobów pod kątem zgodności z wymaganiami
  • kontrola dostaw towarów importowanych, surowców oraz wyrobów dostarczanych od podwykonawców
  • współudział w audytach jakości dostawców
  • monitorowanie działań pracowników w ramach eliminacji niezgodności
  • prowadzenie dokumentacji związanej z jakością produkcji
  • prowadzenie postępowania reklamacyjnego oraz związanej z tym dokumentacji
  • współpraca z innymi działami firmy (m.in. produkcja, logistyka, sprzedaż, zakupy, utrzymane ruchu, badania i rozwój)

Sprawdzisz się w tej roli, jeśli:

  • wyrażasz gotowość do pracy w systemie 3 zmianowym
  • akceptujesz zatrudnienie w oparciu o umowę na zastępstwo
  • posiadasz wykształcenie wyższe lub jesteś w trakcie studiów, preferowane kierunki to: zarządzanie, inżynieria produkcji, inżynieria jakości i towaroznawstwo
  • znasz język angielski w stopniu średniozaawansowanym oraz swobodnie poruszasz się w środowisku MS Office
  • cechuje Cię umiejętność analitycznego i logicznego myślenia
  • wykazujesz się inicjatywą w rozwiązywaniu problemów oraz wysoką kulturą osobistą w komunikacji międzyludzkiej
  • wyróżnia Cię zmysł technologiczny oraz zainteresowanie funkcjonowaniem obszarów produkcyjnych
  • charakteryzuje Cię dobra organizacja czasu pracy, dokładność oraz terminowość

Dodatkowymi atutami będą:

  • doświadczenie w pracy związane z kontrolą jakości
  • doświadczenie w pracy z systemem ERP

Kim jesteśmy?

Trefl SA to dynamicznie rozwijająca się rodzinna firma, obecna na rynku od 1985 roku. Tworzymy z myślą o Dzieciach i Ich Rodzicach. Chcemy, by nasze ciekawe i bezpieczne zabawki dostarczały pomysłów na poznawanie świata, kształtowanie pozytywnych postaw oraz wspólne spędzanie czasu. Każdego dnia ponad 550 pracowników przyczynia się do rozwoju naszego przedsiębiorstwa. Za sukcesem firmy Trefl stoją ludzie. Pracownicy pełni pasji, zaangażowania, nastawieni na realizację celów, wychodzący z inicjatywą. Właśnie tych cech poszukujemy również u Kandydatów naszych przyszłych pracowników.
  • Numer ogłoszenia: 63445316
  • Data wyróżnienia: 29 maja 2020
  • Data wprowadzenia: 29 maja 2020
  • Wyświetleń: 2 564
  • Wyświetleń na liście: 40 688