Młodszy księgowy/ Młodsza księgowa (Junior Accountant)

Ogłoszenie nieaktualne

Jestem
Firmą
Wymiar pracy
Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa zlecenie
Branża / kategoria
Księgowość
Poziom stanowiska
Asystent,
Pracownik umysłowy
Stacjonarna

Aktualizacja: 1 miesiąc temu

Poszukujemy 10 osób chcących rozwijać się w obszarze Księgowości w międzynarodowej firmie SSC z siedzibą w Gdańsku. Czekamy na osoby posiadające już swoje pierwsze doświadczenie w księgowości oraz mile widziane posiadanie statusu studenta (studia niestacjonarne).
Zależy nam na osobach chcących wesprzeć dział księgowy w codziennej pracy, dzięki której rozwiną swoje skrzydła i zdobędą cenne doświadczenie zawodowe w księgowości. Nie jest to praca czasowa - szukamy na stałe!

Zakres obowiązków
  • kompletowanie, nanoszenie dekretów i księgowanie dokumentów
  • dokonywanie wstępnej weryfikacji dokumentów księgowych
  • wprowadzanie dowodów księgowych do systemu finansowo-księgowego
  • archiwizacja dokumentów,
  • kontakt z innymi działami wewnątrz firmy,
  • wprowadzanie danych do systemu
  • aktywne wsparcie w czynnościach i zadaniach realizowanych przez Dział Księgowości
Oczekujemy
  • mile widziane status studenta (student studiów zaocznych) - studia kierunkowe (finanse i rachunkowość)
  • min. pół roku doświadczenia na podobnym stanowisku
  • znajomości zagadnień z zakresu księgowości, dokumentów, faktur
  • dobra znajomość j. angielskiego
  • praktycznej znajomości programów: MS Office, Outlook
  • sumienności, skrupulatności i odpowiedzialności za dotrzymywanie terminów
Oferujemy
  • Umowa zlecenie lub inna do ustalenia według Twoich potrzeb
  • Atrakcyjne wynagrodzenie (praca w pełnym etacie pon- pt)
  • Rozwój osobisty i zawodowy w obszarze księgowości, szeroki zakres szkoleń branżowych - duża szansa dla studentów, aby zdobyć doświadczenie i stawić kroki w świecie SSC/BPO
  • Współpracę na okres kilku miesięcy i dłużej jeżeli zechcesz pozostać w dziale wówczas Umowa u Prace u naszego Klienta - międzynarodowej firmy
  • Pracę w fantastycznym i zgranym zespole w Polsce w gdańskim oddziale firmy
  • Duże wsparcie managera zespołu i wiele szkoleń z systemów księgowych i charakteru pracy
  • Niezbędne narzędzia pracy
  • Fantastyczni menadżerowie, którzy będą wsparciem dla nowych osób
  • Możliwość stałej pracy
  • Dogodna lokalizacje biura (Wrzeszcz)

zobacz klauzulę
  • Numer ogłoszenia: 64842631
  • Data wyróżnienia: 27.05.2022
  • Data wprowadzenia: 20.05.2022