Młodszy Księgowy/ Młodsza Księgowa

Ogłoszenie nieaktualne

Jestem
Firmą
Wymiar pracy
Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę,
Umowa zlecenie
Branża / kategoria
Księgowość
Poziom stanowiska
Asystent,
Pracownik umysłowy
Stacjonarna

Aktualizacja: 4 miesiące temu

Do naszej spółki poszukujemy osób chcących rozwijać się w obszarze Księgowości, posiadające ukończone technikum ekonomiczne lub w trakcie studiów zaocznych- kierunkowych, jak również mile widziane osoby z kilkumiesięcznym doświadczeniem. Z nami rozwiniesz skrzydła i zdobędziesz cenne doświadczenie.

Zakres obowiązków
  • Wsparcie starszych Księgowych w prowadzeniu ksiąg rachunkowych klientów biura (pełne księgi)
  • Wsparcie w rozliczaniu podatku CIT i VAT
  • Wsparcie w dokonywaniu rozliczeń operacji księgowych, weryfikacja i uzgadnianie sald
  • Prowadzenie dokumentacji Klientów biura
  • Przygotowywanie danych do sporządzania raportów księgowych
Oczekujemy
  • Wykształcenie minimum średnie - ekonomiczne lub wykształcenie wyższe o profilu ekonomicznym, finansowym lub rachunkowości będzie dodatkowym atutem;
  • Doświadczenie w pracy w biurze rachunkowym będzie dodatkowym atutem
  • Chęć do nauki i rozwoju
  • Praktyczna znajomość obsługi programów MS OFFICE
  • Mile widziana znajomość j.angielskiego
  • Bardzo dobra organizacja pracy
  • Umiejętność analitycznego myślenia
  • Zaangażowanie i umiejętność pracy w zespole

Oferujemy
  • Umowę o pracę lub zlecenie (dowolnie)
  • Nowoczesne biuro ulokowane w PPNT w Gdyni Redłowo
  • Bardzo przyjazne środowisko nakierowane na współpracę
  • Wsparcie przełożonego działu w rozwoju
  • Naukę programów księgowych
  • Szkolenia
  • Bardzo dobrą atmosferę w pracy

zobacz klauzulę
  • Numer ogłoszenia: 64663445
  • Data wyróżnienia: 21.01.2022
  • Data wprowadzenia: 14.01.2022