Ogłoszenie nieaktualne

Młodszy księgowy

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę,
Umowa zlecenie
Branża / kategoria
Księgowość
Poziom stanowiska
Asystent,
Pracownik umysłowy

Biuro rachunkowe Tax Free mieszczące się w Gdańsku zajmuje się kompleksową obsługą osób fizycznych oraz małych i średnich przedsiębiorstw w zakresie księgowo-podatkowym i kadrowo- płacowej. Jesteśmy na rynku od 10 lat.

Do naszego zespołu szukamy osoby, która odnajdzie się wśród ambitnej grupy ludzi, poszerzającej stale swoje kompetencje. Zależy nam na długotrwałej współpracy, dlatego szukamy kogoś, kto jest gotowy na naukę i przygotowania się do pracy jako samodzielna księgowa/samodzielny księgowy.

Jakie zadania będziesz realizować:
- Kontrola i weryfikacja dokumentów księgowych pod względem formalnym
i rachunkowym,
- Wprowadzanie dokumentów i wyciągów bankowych do systemu księgowego,
- Prawidłowe utrzymanie, przechowywanie i archiwizacja dokumentacji,
­- Wsparcie w sporządzaniu JPK_VAT, VAT-UE.

To stanowisko jest dla Ciebie, jeśli:
- Wykazujesz inicjatywę i odwagę w podejmowaniu wyzwań i zdobywania nowego doświadczenia,
- Jesteś nastawiona/y na stałe podnoszenie swoich kwalifikacji,
- Dobrze organizujesz sobie czas i planujesz zadania,
- Sumiennie i terminowo wykonujesz powierzone Ci obowiązki,
- Twoimi cechami są systematyczność, dokładność i skrupulatność.

Dodatkowe atuty:
- Wykształcenie kierunkowe w zakresie ekonomii/finansów/rachunkowości,
- Znajomość programu Comarch Optima, pakietu MS Office, Saldeo,
- Doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku,
- Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym.

W zamian oferujemy:
- Stałe i stabilne zatrudnienie, nastawione na długoterminową współpracę,
-Pracę w pełnym zakresie zagadnień merytorycznych,
-Indywidualny rozwoju pracownika (szkolenia, dofinasowania kursów),
-Możliwość elastycznych godzin pracy,
-Dofinansowanie karty MultiSport,
- Ścieżka kariery pozwalająca na zwiększanie zakresu odpowiedzialności wraz z rozwojem zawodowym.

Spełniasz kryteria i dalej chcesz z nami pracować? Wyślij do nas swoją aplikację!
Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie swojego CV wraz z klauzulą wyrażającą zgodę na przetwarzanie danych osobowych niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji.