Młodszy księgowy P2P - Gdańsk

Ogłoszenie nieaktualne

Jestem
Firmą
Wymiar pracy
Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Księgowość
Poziom stanowiska
Pracownik umysłowy
Charakter pracy
Hybrydowa
Rekrutacja online
Tak

Aktualizacja: 1 miesiąc temu

Join Us As:

Młodszy księgowy P2P - Gdańsk
Department: Finance
Location: Gdańsk Wrzeszcz (Neptun Office)

Jeśli jesteś silnie zorientowany na klienta i chcesz się rozwijać w obszarze księgowości, to właśnie Cie-bie szukamy! Dołącz do nas jako młodszy księgowy P2P, a staniesz się istotną częścią naszej firmy.

Arla GSS - Centrum Usług Wspólnych
Arla to jeden z największych koncernów mleczarskich w Europie, która stoi za wieloma znanymi i lu-bianymi markami, w tym Arla Apetina®, Castello®, Lurpak® i wieloma, wieloma innymi.
 
Jako Młodszy Księgowy P2P staniesz się częścią naszego Centrum Usług Wspólnych w Gdańsku. Tu-taj nie znajdziesz maszyn fabrycznych ani rolników. Zamiast tego dołączysz do ponad 400 współpra-cowników, którzy wspierają pracowników Arli z całego świata dostarczając usługi z zakresu księgowo-ści, finansów, podatków, zaopatrzenia oraz procesów HR, prowadzimy projekty IT, a także helpdesk. Dołączając do nas, weźmiesz udział w naszej misji, aby naprawdę zmienić życie kolegów z bliska i z da-leka.
 
Centrum Usług Wspólnych funkcjonuje w Gdańsku już ponad 10 lat i oferuje możliwość zdobycia dużej wiedzy praktycznej, możliwość uczestniczenia w ambitnych i ekscytujących projektach innowacyjnych. Będąc częścią organizacji Arla, będziesz również cieszyć się skandynawską kulturą pracy opartej na współpracy. Wszyscy jesteśmy ze sobą po imieniu i naprawdę doceniamy różnorodność i indywidual-ność.
 
O pracy
W Arli polegamy na skrupulatnym systemie finansowym, który napędza biznes. Nasz dział Purchase 2 Pay (P2P) zapewnia płynne działanie tego systemu, zarządzając przepływem środków pieniężnych i zapewniając terminową płatność naszym dostawcom. Poszukujemy wykwalifikowanego specjalisty finansowego, który dołączyłby do naszego zespołu P2P, aby mógł być częścią procesu, śledzić i reje-strować dokumenty w dokładny, wydajny i terminowy sposób. Jako specjalista ds. rozliczeń z dostaw-cami będziesz miał codzienny wpływ na transakcje finansowe i utrzymanie nas w dobrych stosunkach z naszymi cenionymi partnerami.
 
Będziesz odpowiadać za:
• Weryfikację przychodzących dokumentów, stosując standardowe procedury i wiedzę specyficzną dla danego kraju
• Księgowanie faktur w SAP z zachowaniem pożądanego poziomu jakości
• Obsługa rozbieżności (eskalowanie rozbieżności cenowych i ilościowych)
• Wspieranie firmy w optymalizacji naszych transakcji i systemów finansowych
• Wzmacnianie i rozwijanie relacji z dostawcami poprzez terminowe płatności
 
Kim jesteś?
Poszukujemy ambitnych osób, które nie boją się wyzwań i lubią pracować w dynamicznym środowisku. Ponadto oczekujemy od kandydata dbałości o szczegóły i dokładności.
 
Dodatkowo:
• Wykształcenie kierunkowe (finanse, rachunkowość, ekonomia) – mile widziane
• Zawansowana znajomość angielskiego
• Doświadczenie w korzystaniu z SAP i Excela – mile widziane
• Wysoki poziom energii i rozwijanie się na wyzwaniach
• Nastawienie na ciągłe doskonalenie
• Otwartość i komunikatywność

Co oferujemy?
• Praca w międzynarodowym zespole
• Przyjazna atmosfera i wygodne miejsce pracy (biuro Neptun w Gdańsku Wrzeszczu)
• Opieka medyczna i ubezpieczenie na życie
• Dodatkowe korzyści, takie jak karta na siłownię, kupony, punkty podróżne lub bilety do kina itp.
• Szkolenia z ekspertami i wprowadzenie do zawodu na nowym stanowisku
• Możliwości rozwoju poprzez udział w projektach wewnętrznych
• Pokój do relaksu i najlepsza kawą w biurze

Aplikacja i kontakt
Jeśli szukasz ekscytującej pracy i chcesz być częścią dynamicznie rozwijającej się firmy, dołącz do nas!
 
Dowiedz się więcej o Arla GSS - Centrum Usług Wspólnych

Arla GSS - Centrum Usług Wspólnych składa się z wielu działów, które znajdują się w budynku Neptun w Gdańsku – z kolorowymi biurami i pięknym widokiem na morze.
 
W chwili obecnej posiadamy pion Operacji IT i Rozwiązań. Zespoły Procurement Services  i finansowy obsługują szeroki zakres procesów, takich jak zakupy, dystrybucja i sprzedaż na całym świecie.
Mamy również dedykowany dział operacji HR, aby upewnić się, że przyciągamy, rozwijamy i zatrzymu-jemy najlepsze talenty na całym świecie.
 
Wszyscy jesteśmy oddani jednej wspólnej misji: zapewnianiu optymalnych globalnych dostaw świe-żych produktów Arla – każdego dnia.

Naszym cel
W Arli staramy się uwolnić najwyższy potencjał w sobie nawzajem, pracując razem, aby stworzyć zrównoważoną przyszłość mleczarstwa. Nazywamy to Silni Ludzie Silniejsza Planeta i jest to głęboko zakorzenione w naszej organizacji i opiera się na naszym zaangażowaniu w poszanowanie praw człowieka, zwiększanie dostępu do zdrowego żywienia mleczarskiego, inspirowanie dobrych nawyków żywieniowych i poprawę środowiska dla przyszłych pokoleń . Aby odnieść sukces, musimy zatrudniać ludzi o zrównoważonym sposobie myślenia. Czy to możesz być ty?

BEWARE! RECRUITMENT FRAUD
It has come to our attention that there are a number of fraudulent emails and fake recruitment campaigns on the internet from people purporting to work for Arla Foods. Learn more via this link.

#LI-MAGMG
Ref.: 76804

Values

Why Arla?

Your future colleagues describe these generally:

Recruitment process

We are Arla GSS and we deal with business the Scandinavian way.

You most likely associate us with brands like Arla Apetina, Lurpak or Castello. We are part of the global Arla Foods group employing 19,000 people worldwide and delivering 25 trillion glasses of milk a year. That being said… At our office in Gdańsk Wrzeszcz we do not produce butter or cheese, nor do we conduct milk quality assessment. We are a Global Shared Services Center. Read more about us on: jobs.arla.pl

Prosimy o dodanie klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).
zobacz klauzulę
  • Numer ogłoszenia: 64810970
  • Data wyróżnienia: 27.04.2022
  • Data wprowadzenia: 27.04.2022
  • Aktualizacja: 24.05.2022