Młodszy laborant - próbobiorca

Wymiar pracy
Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę,
Umowa na zastępstwo
Branża / kategoria
Produkcja,
Przemysł
Poziom stanowiska
Asystent
Stacjonarna

Aktualizacja: 4 dni temu | Nr ref: 218/LL/2020

NAJWAŻNIEJSZE ZADANIA:
  • pobieranie próbek wody, paliw, olejów i asfaltów ze zbiorników magazynowych na ternie Grupy LOTOS S.A.
  • obsługa sprzętu analitycznego i aparatury laboratoryjnej stosowanej w Laboratorium
  • wykonywanie analiz zgodnie z normami lub instrukcjami wykonawczymi według aktualnych grafików i zleceń w Laboratorium

CO JEST DLA NAS WAŻNE:
  • wykształcenie wyższe, preferowane kierunki: chemia lub kierunki pokrewne
  • mile widziane doświadczenie w pracy w zakładzie przemysłowym
  • zdolności analityczne, umiejętność interpretacji danych
  • umiejętność szybkiego przyswajania wiedzy
  • umiejętność pracy w zespole
  • dobra znajomość i obsługa pakietu MS Office (szczególnie Excel)
  • gotowość do pracy w trybie pracy 3 zmianowej
  • brak przeciwwskazań do pracy na wysokości
  • prawo jazdy kat. B

CO SPRAWIA, ŻE WARTO DO NAS DOŁĄCZYĆ:
  • umowa o pracę na zastępstwo (ok. 1,5 roku)
  • interesująca praca w stabilnej i rozwijającej się firmie
  • atrakcyjny pakiet Benefitów:
    - opieka medyczna i dentystyczna, dofinansowanie do wypoczynku, premia roczna, nagrody specjalne, ubezpieczenie grupowe z funduszem inwestycyjnym opłacane przez pracodawcę
    - Akademia LOTOS, szkolenia, programy rozwojowe, kultura dzielenia się wiedzą, dofinansowanie do studiów oraz nauki języków obcych
    - możliwość zakupu Karty MultiSport i OK System, zniżki na stacjach paliw LOTOS
    - firmowe sekcje sportowe, m.in.: sekcja siatkarska, żeglarska, tenisa ziemnego, piłki nożnej, kręgli, szachów oraz LOTOS Running Team
  • współpraca z wysokiej klasy specjalistami w branży naftowej
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji na stanowisku pracy
Informacje o firmie
LOTOS Lab Sp. z o.o. wchodząca w skład Grupy Kapitałowej LOTOS specjalizuje się w świadczeniu usług w zakresie analiz laboratoryjnych produktów naftowych, wód i ścieków oraz środowiska pracy.

zobacz klauzulę

Pozostałe ogłoszenia z naszej firmy

Ogłoszenie standardowe
Aktualizacja: 4 dni temu
58 308-71-11
lotos@grupalotos.pl
Lotos LAB
Adres
Gdańsk Rudniki
Elbląska 135
Ważne jeszcze 24 dni (do 19.12.2020)
obserwuj to ogłoszenie
  • Numer ogłoszenia: 63916399
  • Data wyróżnienia: 19 listopada 2020
  • Data wprowadzenia: 19 listopada 2020
  • Aktualizacja: 20 listopada 2020
  • Wyświetleń: 388
  • Wyświetleń na liście: 4 164
Wydrukuj to ogłoszenie
Poleć znajomemu
Podziel się na Facebooku
Zadzwoń lotos@grupalotos.pl