Ogłoszenie nieaktualne

Aktualizacja: 3 miesiące temu

NAVY-SAN POSZUKUJE PRACOWNIKA

NA STANOWISKO:

Młodszy magazynier

Wymagania:
· Podstawowa znajomość obsługi komputera
· Rzetelność, odpowiedzialność i sumienność w wykonywaniu pracy
· Samodzielność, zgłaszanie swoich propozycji zmian i pomysłów
· Doświadczenie na podobnym stanowisku
· Zaświadczenie o niekaralności

Obowiązki:
· Wydawanie oraz przyjmowanie narzędzi oraz urządzeń z/na magazyn wraz z prowadzeniem obowiązujących dokumentacji
· Przestrzeganie zasad obiegu dokumentacji i porządku w przechowywaniu dokumentów magazynowych
· Obsługa programu komputerowego magazynowo- narzędziowego
· Kompletowanie, wydawanie zapotrzebowania do produkcji
· Kontrola zgodności stanów – przeprowadzanie inwentaryzacji
· Przyjęcia towarów i kontrola zgodności dostaw
· Wprowadzanie towarów na stan magazynowy
· Utrzymywanie porządku i czystości w magazynach oraz na terenie całej bazy

Oferujemy:
· Stabilne warunki zatrudnienia
· Przyjazną atmosferę pracy w młodym dynamicznym zespole
· Konkurencyjne wynagrodzenie
· Możliwość rozwoju i zdobycie doświadczenia

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922). Przesyłając swoją aplikację, wyraża Pani/Pan zgodę na przetwarzanie danych osobowych na ww. zasadach na potrzeby danego projektu rekrutacyjnego.
Adres
Gdynia Cisowa
Hutnicza 34
Wymiar pracy
Cały etat
Więcej parametrów
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Przemysł stoczniowy/offshore
Poziom stanowiska
Pracownik fizyczny
Stacjonarna
  • Numer ogłoszenia: 61852566
  • Data wyróżnienia: 7 września 2018
  • Data wprowadzenia: 7 września 2018
  • Wyświetleń: 321
  • Wyświetleń na liście: 3 797