Wymiar pracy
Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Logistyka,
Produkcja / Przemysł / Rolnictwo
Poziom stanowiska
Pracownik fizyczny
Stacjonarna

Aktualizacja: 19 dni temu

Wiemy, że dla każdego człowieka najważniejszy jest dom, a każdy dom zaczyna się od drzwi. Naszą pasją jest tworzenie takich drzwi, które z radością będziesz otwierać, by przekroczyć próg tego najważniejszego dla ciebie miejsca. OTWÓRZ SIĘ NA NOWE MOŻLIWOŚCI, podejmij wyzwanie i dołącz do naszego zespołu.

Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Młodszy magazynier
Miejsce pracy: Gościcino (pow. wejherowski)

Opis stanowiska:
  • kompletacja materiałów
  • kontrola jakości i stanu magazynowego
  • weryfikacja zgodności przyjmowanych i wydawanych towarów z dokumentami
  • dbanie o powierzony towar i mienie firmy
  • zachowanie czystości i porządku na terenie magazynu
Wymagania:
  • gotowość do pracy w systemie dwuzmianowym w centrali firmy w Bolszewie lub magazynie w Gościcinie
  • dobra organizacja i chęć do pracy
  • zaangażowanie i dokładność w wykonywaniu powierzonych prac
  • mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • stan zdrowia umożliwiający pracę fizyczną w magazynie
Od nas otrzymasz:
  • umowę o pracę i świadczenia socjalne
  • dofinansowanie do wypoczynku
  • jasne zasady wynagradzania i finansowe premie za pomysły usprawniające pracę
  • rabat na nasze produkty
  • atrakcyjne cenowo: pakiet medyczny i ubezpieczenie na życie
  • dofinansowanie do karty MultiSport,
  • lekcje języka angielskiego dla Twoich dzieci

zobacz klauzule
  • Numer ogłoszenia: 62708444
  • Data wyróżnienia: 1 sierpnia 2019
  • Data wprowadzenia: 16 lipca 2019
  • Aktualizacja: 1 sierpnia 2019
  • Wyświetleń: 524
  • Wyświetleń na liście: 33 745