Młodszy monter

Ogłoszenie nieaktualne

Jestem
Firmą
Wymiar pracy
Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Naprawa / Serwis / Usługi
Poziom stanowiska
Pracownik fizyczny
Stacjonarna

Aktualizacja: 16 dni temu

Twoje zadania:
  • budowa węzłów cieplnych, montaż
  • wykonywanie prac związanych z budową węzłów
  • utrzymanie porządku i czystości w miejscu pracy , w których wykonywane są prace związane z montażem węzłów cieplnych
  • realizacja innych zadań zleconych przez przełożonego
Nasze oczekiwania:
  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
  • wykształcenie techniczne zawodowe lub średnie
  • umiejętność czytania rysunku technicznego
  • chęć zdobycia uprawnień spawalniczych metodą 311, metodą 141
Oferujemy:
  • pracę w zgranym zespole
  • możliwość rozwoju i podnoszenie własnych kwalifikacji
  • udział w projektach międzyobszarowych
  • opiekę medyczną
  • dodatkowe 4 dni wolne w roku
  • szeroki pakiet świadczeń dodatkowych
  • benefity zdrowotne (m.in.: karta MultiSport, flota rowerowa, bezpłatny dostęp do basenów)
  • pakiet świadczeń dla „świeżo upieczonych” rodziców, w tym dodatkowe 30 dni urlopu

zobacz klauzulę
  • Numer ogłoszenia: 64845840
  • Data wyróżnienia: 24.05.2022
  • Data wprowadzenia: 23.05.2022
  • Aktualizacja: 15.06.2022