Młodszy Operator Produkcji

Ogłoszenie nieaktualne

Jestem
Firmą
Wymiar pracy
Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę,
Umowa zlecenie
Branża / kategoria
Pracownicy produkcji
Poziom stanowiska
Pracownik fizyczny
Stacjonarna

Aktualizacja: 23 dni temu

Agencja RECREW HR poszukuje dla jednego ze swoich Klientów Kandydata na stanowisko:

Młodszy Operator Poprawy i Kontroli Produkcji
Miejsce pracy: Gdańsk Rudniki

Obowiązki:
  • Wykonywanie planów produkcyjnych zgodnie z harmonogramem
  • Przestrzeganie czasu i regulaminu pracy
  • Sumienne wykonywanie powierzonych obowiązków
  • Przestrzeganie przepisów oraz zasad BHP
Oczekujemy:
  • Znajomości elektroniki
  • Zdolności manualnych
  • Umiejętność lutowania będzie dodatkowym atutem
  • Dyspozycyjności (praca jednozmianowa - docelowo dwie zmiany - 6:00-14:00 i 14:00-22:00)
Nasz Klient oferuje:
  • Pełne wdrożenie w nowe obowiązki - doświadczenie nie jest wymagane
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę po okresie próbnym (około 2 tygodnie umowa zlecenie) bezpośrednio u Klienta,
  • Własne stanowisko pracy na stałe - miejsce siedzące i narzędzia
  • Wynagrodzenie podstawowe + premię

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV na adres [ukryte]  z dopiskiem TS/RUDNIKI/GDA

Wpis do rejestru agencji zatrudnienia nr 16818

zobacz klauzulę
  • Numer ogłoszenia: 64835888
  • Data wyróżnienia: 13.06.2022
  • Data wprowadzenia: 16.05.2022
  • Aktualizacja: 17.05.2022