Młodszy projektant rozdzielnic elektrycznych

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Elektronika / Elektryka,
Produkcja
Poziom stanowiska
Asystent
Stacjonarna

OPIS STANOWISKA:
  • przygotowywanie dokumentacji technicznej do realizacji zlecenia
  • analiza techniczna projektów
  • współpraca z klientami
  • współpraca z biurami projektowymi
  • współpraca z działem produkcji i kontroli jakości
  • współpraca z działem handlowym
WYMAGANIA:
  • wykształcenie min. średnie, elektryczne lub pokrewne
  • znajomość branży elektrycznej, umiejętność czytania schematów elektrycznych
  • znajomość asortymentu aparatury modułowej, sterowniczej
  • znajomość programu Cad w stopniu podstawowym
  • znajomości programów pakietu MS Office
  • dobra organizacja pracy,
OFERUJEMY:
  • zatrudnienie na umowę o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • możliwość zdobycia doświadczenie zawodowego
  • ciekawe wyzwania, możliwość rozwoju
  • możliwość awansu

Aktualizacja: 12.10.2023