Młodszy specjalista ds. finansowych

Ogłoszenie nieaktualne

Jestem
Firmą
Wymiar pracy
Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę,
Umowa zlecenie
Branża / kategoria
Pełny etat
Poziom stanowiska
Specjalista
Stacjonarna

Aktualizacja: 2 miesiące temu

LANGOWSKI LOGISTICS Sp. z o.o. z siedzibą w Gdyni to nowoczesna polska firma o zasięgu globalnym specjalizująca się w branży TSL od prawie 18 lat. Zespół ponad 200 pracowników i wieloletnie relacje z zagranicznymi partnerami pozwalają firmie realizować profesjonalne usługi logistyczne i spedycyjne na terenie całego świata.  Oprócz usług transportu morskiego, lotniczego, kolejowego oraz drogowego, Langowski Logistics posiada własną Agencję Celną oraz sieć magazynów składowo-przeładunkowych.

Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Gdynia

Zakres obowiązków:
  • prewencja należności
  • monitorowanie, weryfikacja terminowości i obrotów należności
  • weryfikacja klientów
  • weryfikacja i kontrola zwolnień
  • kontrolowanie rozliczeń i monitorowanie zgodności z umowami
Wymagania:
  • wykształcenie wyższe o kierunku ekonomicznym
  • dobra znajomość pakietu MS Office
  • doświadczenie w obsłudze programu Optima (mile widziane)
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • wysokie zdolności interpersonalne
  • zaangażowanie, rzetelność, samodzielność oraz systematyczność w realizacji wyznaczonych celów oraz zadań
  • umiejętność pracy w zespole
Oferujemy:
  • Pełną wyzwań pracę w nowoczesnej, dynamicznie rozwijającej się firmie
  • Możliwość awansu zawodowego
  • Dostęp do szkoleń przygotowujących do wykonywanej pracy
  • Bardzo dobrą atmosferę pracy
  • Pakiet benefitów: niezbędne narzędzia do pracy, możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia na życie, dofinansowanie pakietu Multisport

zobacz klauzulę
  • Numer ogłoszenia: 64813456
  • Data wprowadzenia: 29.04.2022
  • Aktualizacja: 10.05.2022