Młodszy specjalista ds. IT

Wymiar pracy
Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę,
Umowa zlecenie
Branża / kategoria
IT / Administracja
Poziom stanowiska
Specjalista,
Asystent
Stacjonarna

Aktualizacja: 1 miesiąc temu

Balticon S.A. poszukuje Młodszego Specjalisty ds. IT
Miejsce pracy: Gdynia

Opis stanowiska:
  • Bieżąca obsługa oraz wsparcie techniczne dla użytkowników w zakresie infrastruktury informatycznej i sprzętu biurowego oraz rozwiązywanie problemów sprzętowych i systemowych zgłaszanych przez użytkowników.
  • Projektowanie nowych rozwiązań w ramach utrzymywanych systemów informatycznych w językach skryptowych/PHP.
  • Administrowanie systemami informatycznymi, sieciami komputerowymi i serwerami z rodziny Windows, Linux.
  • Konfiguracja i utrzymanie ciągłości działania urządzeń aktywnych sieci LAN, WAN.
Wymagania:
  • Podstawowa znajomość technologii sieciowych i serwerowych.
  • Podstawowa znajomość języków skryptowych.
  • Podstawowe umiejętności administrowania systemami informatycznymi z rodziny Linux, Windows Server.
  • Umiejętność pracy w zespole, komunikatywność.
  • Podstawowa znajomość systemów wirtualizacji.
  • Znajomość z zakresu konfigurowania i administrowania siecią LAN i WAN pod kątem technicznym, systemowym oraz bezpieczeństwa teleinformatycznego.
Mile widziane:
  • Prawo jazdy kat. B.
  • Znajomość PHP Framework Symfony.
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku.
Oferujemy:
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.
  • Możliwość zdobycia cennego doświadczenia w Dziale IT w dużej firmie z branży logistycznej o międzynarodowym zasięgu oraz naukę od wysokiej klasy specjalistów.
  • Pracę w nowoczesnym biurze w centrum Gdyni.
  • Możliwość udziału w kursach językowych.
  • Szkolenia personalizowane.
  • Pracę w doświadczonym zespole w przyjaznej atmosferze.
  • System benefitów (m.in. karta multisport, ubezpieczenie na życie).
Aplikacje prosimy składać drogą mailową na adres:
p...@balti... Wyświetl e-mail w formacie PDF oraz z podaniem w tytule nazwy stanowiska.
Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi wyłącznie na wybrane zgłoszenia.

Jeżeli wahasz się nad zmianą pracy ze względu na zbliżający się okres urlopowy, aplikuj do nas. Urlopy są dla nas ważnym uzupełnieniem pracy, więc znajdziemy w kalendarzu czas na Twój odpoczynek.

Prosimy o dopisanie klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity Dz. U. z 2016 r. poz. 922 z późn. zm. ). Jednocześnie oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a o dobrowolności podania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Obowiązek informacyjny dla kandydatów do pracy:
Głównym Administratorem Danych Osobowych jest:
BALTICON S.A. ul. Prof. Andruszkiewicza 5, 80-601 Gdańsk,
Dane zamieszczone w życiorysie będą przetwarzane w celu rekrutacji na powyższe stanowisko i będą przetwarzane przez okres prowadzenia rekrutacji.
Dane osobowe wskazane w Kodeksie pracy lub w innych ustawach szczegółowych (według wymogów ogłoszenia), przetwarzamy w oparciu o przepisy prawa i ich podanie jest konieczne do wzięcia udziału w rekrutacji. Pozostałe dane osobowe (np. wizerunek) przetwarzamy na podstawie dobrowolnej zgody, którą powinna zostać umieszczona w życiorysie lub zgłoszeniu rekrutacyjnym i ich podanie nie ma wpływu na możliwość udziału w rekrutacji.
Osobie, której dane dotyczą przysługuje prawo dostępu do treści, ich poprawiania, usunięcia, zaprzestania przetwarzania, przenoszenia danych i wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Pełna informacja dotycząca przetwarzania danych osobowych kandydatów do pracy znajduję się na naszej stronie
Jesteśmy firmą o ugruntowanej pozycji w branży transportu, spedycji i logistyki kontenerowej z siedzibą w Gdańsku i Gdyni oraz oddziałami w Warszawie, Wrocławiu, Krakowie, Poznaniu i Szczecinie. Istniejemy na rynku od 1991 roku.
Jako autoryzowany partner serwisowy największych światowych armatorów kontenerowych jesteśmy liderem na polskim rynku operatorów depotów i świadczymy usługi napraw, przeglądów, składowania oraz transportu kontenerów.
Naszym celem jest nie tylko utrzymanie pozycji lidera, ale przede wszystkim ciągły rozwój i doskonalenie własnej oferty usług depotowych, wychodząc naprzeciw zmieniającym się wymaganiom międzynarodowego rynku kontenerowego. Zatrudniamy zespół młodych i dynamicznych ludzi, którzy chcą rozwijać się razem z firmą, jak również doświadczonych specjalistów, poszukujących stabilnego i wiarygodnego pracodawcy.

zobacz klauzule
  • Numer ogłoszenia: 62685549
  • Data wyróżnienia: 8 lipca 2019
  • Data wprowadzenia: 8 lipca 2019
  • Wyświetleń: 1 184
  • Wyświetleń na liście: 14 827