Młodszy specjalista ds. kadrowych i administracji

Ogłoszenie nieaktualne

Jestem
Firmą
Wymiar pracy
Pełny etat
Wynagrodzenie brutto (od)
3300
Rodzaj umowy
Umowa zlecenie
Branża / kategoria
Wsparcie administracyjne,
HR,
Kadry
Poziom stanowiska
Specjalista,
Pracownik umysłowy
Stacjonarna
Status studenta
Tak
Rekrutacja online
Tak

Aktualizacja: 10 dni temu

Poszukujemy do naszego zespołu Młodszego specjalisty ds. kadrowych i administracji:

Obowiązki:
  • weryfikacja rozliczeń pracowników w agencji pracy tymczasowej
  • sprawdzanie poprawności umów
  • weryfikacja ewidencji czasu pracy pracowników
  • przygotowywanie i publikacja ofert pracy
  • kontakt z pracownikami oraz kandydatami
  • nawiązywanie kontaktów biznesowych, kontakty z obecnymi klientami
  • obsługa korespondencji
  • przygotowywanie raportów
Wymagania
  • mile widziani studenci lub absolwenci kierunków: zarządzanie zasobami ludzkimi, administracja lub pokrewne
  • roczne doświadczenie w administracji kadrowej lub pokrewne
  • wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne
  • umiejętność obsługi komputera i urządzeń biurowych
  • komunikatywność i zaangażowanie
  • znajomość programu Excel
  • mile widziane doświadczenia handlowe
Oferujemy
  • wdrożenie w obowiązki
  • pracę w nowoczesnym biurze w Gdańsku Letnicy
  • bardzo dobrą atmosferę i kulturę pracy
CV proszę przesyłać drogą mailową [ukryte]
Informacje o firmie
Trade Marketing Service świadczy usługi pośrednictwa pracy i wsparcia sprzedaży na terenie całego kraju. Zapewniamy kompleksowe rozwiązania w zakresie pracy tymczasowej oraz promocji.

zobacz klauzulę
  • Numer ogłoszenia: 64883756
  • Data wprowadzenia: 20.06.2022
  • Aktualizacja: 01.08.2022