Młodszy specjalista ds. kooperacji elektrycznej

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Praca w Polsce
Poziom stanowiska
Specjalista
Stacjonarna

Zadania:
  • prowadzenie akcji ofertowych,
  • analiza rynku pod względem możliwości kooperacyjnych w zakresie realizacji prac  (głównie branża elektryczna),
  • prowadzenie rozmów handlowych i negocjacji z kontrahentami,
  • sporządzanie umów i ustalanie warunków dotyczących zlecanych prac,
  • kontrola realizowanych zleceń pod kątem zgodności z wcześniejszymi ustaleniami
  • współpraca z innymi działami Stoczni.
Wymagania:
  • wykształcenie wyższe, preferowane kierunki techniczne
  • zdolności negocjacyjne oraz wysokie umiejętności interpersonalne,
  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej technicznej.
Oferujemy:
  • umowę o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej,
  • atrakcyjny pakiet socjalny (talony, premie, dofinansowanie do wczasów),
  • pracę w zespole osób otwartych na współpracę, wymianę wiedzy i doświadczeń,
  • ciekawe zadania i projekty dla dużych i znanych firm światowych,
  • możliwość rozwoju zawodowego oraz stałego podnoszenia kwalifikacji.

Aktualizacja: 11.04.2023