Młodszy Specjalista ds. Marketingu / Jr Account Executive

Wymiar pracy
Pełny etat,
Część etatu
Rodzaj umowy
Umowa o pracę,
Umowa o dzieło,
Kontrakt,
Umowa zlecenie,
Umowa na zastępstwo
Branża / kategoria
Marketing
Poziom stanowiska
Specjalista,
Asystent
Stacjonarna

Aktualizacja: 2 miesiące temu

Młodszy Specjalista ds. marketingu / Jr Account Manager

Obowiązki:
- tworzenie elementów i działania operacyjne w ramach realizacji strategii marketingowych,
- współpraca przy realizacji działań promocyjnych, reklamowych i wizerunkowych,
- tworzenie artykułów, informacji prasowych i materiałów marketingowych,
- wyszukiwanie, weryfikowanie, negocjowanie i współpraca z dostawcami zewnętrznymi,
- współpraca z pracownikami firmy,
- monitorowanie działań marketingowych konkurencji i trendów na rynku,
- realizacja innych zadań wynikających z pracy działu.

Wymagania:
- zaangażowanie, samodzielność, rzetelność i kreatywność w działaniu,
- kreatywność i szybkość w wykonywaniu zadań,
-  zdolności interpersonalne i organizacyjne,
- wysoka kultura osobista,
- znajomość podstawowych zagadnień marketingowych,
- bardzo dobra znajomość narzędzi takich jak Google Docs, Google Slides, Google Sheets,
- umiejętność działania pod presją czasu,
- mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku,
- mile widziane wykształcenie, związane z marketingiem, PR lub pokrewne,
- miejsce zameldowania: Gdynia,
- dyspozycyjność od zaraz (aktualny brak zatrudnienia).

Informacje o firmie
Oferujemy:
- Pracę w jednej z najbardziej znanych agencji w Trójmieście,
- Współtworzenie i możliwość w śledzenia efektów kampanii reklamowych,
- Działania w wielu branżach jednocześnie,
- Realizację ciekawych projektów we współpracy z młodym i zdolnym zespołem,
- Przyjazną atmosferę w pracy.

Zainteresowane osoby prosimy o wypełnienie formularza oraz wysłanie CV na [ukryte]

zobacz klauzulę
  • Numer ogłoszenia: 63936164
  • Data wyróżnienia: 27 listopada 2020
  • Data wprowadzenia: 26 listopada 2020
  • Aktualizacja: 27 listopada 2020
  • Wyświetleń: 1 203
  • Wyświetleń na liście: 8 204