Młodszy Specjalista ds. Modelowania Ryzyka

Wymiar pracy
Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Analiza / Statystyka,
Finanse / Bankowość
Poziom stanowiska
Specjalista
Stacjonarna

Aktualizacja: 19 dni temu

Główne zadania na stanowisku:
  • współpraca przy kwantyfikacji i ocenie ryzyk
  • analiza odchyleń wyników między okresami, w tym wnioskowanie statystyczne przy wykorzystaniu zaawansowanych modeli matematycznych
  • współpraca przy budowie oraz rozwoju modeli stochastycznych
  • współtworzenie strategii zarządzania ryzykiem
  • budowanie świadomości ryzyka w organizacji
  • przeprowadzanie analiz na podstawie dokumentacji w języku angielskim

Od Kandydatów oczekujemy:
  • wiedzy z zakresu matematyki finansowej
  • znajomość narzędzi takich jak: R Project, SQL
Jeśli chcesz rozwijać swoją wiedzę z zakresu budowy modeli matematycznych, jak również interesujesz się statystyką oraz rachunkiem prawdopodobieństwa, masz umiejętność wyciągania logicznych wniosków, a przy tym swobodnie posługujesz się językiem angielskim, zachęcamy do przesłania swojej aplikacji.

Oferujemy:
  • stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • innowacyjne środowisko pracy
  • szerokie możliwości rozwoju i udział w ciekawych projektach
  • pakiet dodatkowych benefitów, w tym elastyczny czas pracy, siłownia, dofinansowanie w firmowej stołówce, opieka medyczna i stomatologiczna

zobacz klauzule

Pozostałe ogłoszenia z naszej firmy

Ogłoszenie premium
Aktualizacja: 6 dni temu
Ogłoszenie podstawowe
Sopockie Towarzystwo Ubezpieczeń ERGO Hestia S.A.
Adres
Sopot Wyścigi / Karlikowo
Hestii 1
Ważne jeszcze 10 dni (do 06.07.2019)
obserwuj to ogłoszenie
Zobacz dane kontaktowe
Miasto
Sopot
Ulica i nr
Hestii 1
NIP
5850001690
ergohestia.pl
  • Numer ogłoszenia: 62594089
  • Data wyróżnienia: 6 czerwca 2019
  • Data wprowadzenia: 6 czerwca 2019
  • Wyświetleń: 2 086
  • Wyświetleń na liście: 190 086
Wydrukuj to ogłoszenie
Poleć znajomemu
Podziel się na Facebooku