Młodszy Specjalista ds. Modelowania Ryzyka

Wymiar pracy
Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Analiza / Statystyka,
Ubezpieczenia
Poziom stanowiska
Specjalista
Stacjonarna

Aktualizacja: 20 dni temu

Główne zadania na stanowisku:
  • współtworzenie strategii zarządzania ryzykiem,
  • kwantyfikacja i ocena ryzyk w organizacji,
  • analiza odchyleń wyników między okresami, w tym wnioskowanie statystyczne przy wykorzystaniu zaawansowanych modeli matematycznych,
  • przeprowadzanie analiz na podstawie dokumentacji w języku angielskim.

Od Kandydatów oczekujemy:
  • wiedzy z zakresu matematyki finansowej,
  • wykształcenia wyższego (preferowane kierunki informatyczne, analityczne),
  • znajomości narzędzi takich jak: R Project, SQL,
  • bardzo dobrej znajomości języka angielskiego,
  • bardzo dobrej organizacji pracy i umiejętności pracy pod presją czasu,
  • nastawienia na rozwój kompetencji i zdobywanie nowej wiedzy.

Oferujemy:
  • pracę w firmie będącej viceliderem rynku ubezpieczeń w Polsce,
  • stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się organizacji i branży,
  • umowę o pracę,
  • innowacyjne środowisko pracy i możliwość udziału w ciekawych projektach, które niejednokrotnie wyznaczają trendy na rynku,
  • realny wpływ na swój rozwój oraz ścieżkę kariery,
  • narzędzia niezbędne do realizacji celów,
  • najwyższe standardy pracy i przyjazną atmosferę,
  • miejsce pracy dostosowane do potrzeb osób niepełnosprawnych,
  • bogaty pakiet benefitów związanych ze zdrowiem, sportem oraz czasem wolnym.
  • Numer ogłoszenia: 63225920
  • Data wyróżnienia: 4 lutego 2020
  • Data wprowadzenia: 4 lutego 2020
  • Wyświetleń: 1 251
  • Wyświetleń na liście: 61 210